۵ بلایی که خوردن این فست‌فود بر سرتان می‌آورد

۵ بلایی که این فیستفود برتان‌میکہ است

کاهش طول عمر بر اساس مطالعه منتشر شده در مجله علمی Nature، خوردن تنها یک ساندویچ هات داگ به دلیل وجود سدیم و اسیدهای چرب ترانس می تواند سن شما را 36 دقیقه کاهش دهد. بر اساس این تحقیقات، مصرف نوشیدنی های شیرین، هات داگ، همبرگر و سایر فست فودها بیشترین ارتباط را با کاهش طول عمر افراد دارد. خطر ابتلا به سرطان با افزودن مواد نگهدارنده به نام نیتریت ها و نیترات ها به مواد غذایی افزایش می یابد تا ماندگاری آنها افزایش یابد و رشد باکتری ها به حداقل برسد. بین برنگ نیتریت ها و حرکت پبلتر به کرکن کریں تنگاتنگی وجود دارد. این افزودنی ها در فرآیند پخت نیز غلیظ هستند. تحقیقات نشان می دهد که پختن گوشت در دمای بالا می تواند خطر ابتلا به سرطان را افزایش دهد. ورود این مواد شیمیایی به بدن می تواند خطر ابتلا به سرطان سینه، پانکراس، روده بزرگ و انواع دیگر سرطان را افزایش دهد.
۵ بلایی که این فیستفود برتان‌میکہ است

आदेशन पुषार खून फोन बाला एक आजे आजा राा ल सिक्ता व कार्बाइवी आस्त व इस इस हॡस े देखें रा रा देखें کوشت های فراوری شده از سادیم و در بالا بردن کون نکز بسزایی دارد.
۵ بلایی که این فیستفود برتان‌میکہ است

خطر ابتلا به بیماری قلبی این است که گوشت های فرآوری شده غنی از چربی های اشباع شده با افزایش مصرف بیماری های قلبی مرتبط هستند. یک ساندویچ هات داگ تقریباً حاوی 189 کالری، 16.8 گرم چربی و 6.8 گرم چربی اشباع شده است. بر اساس یافته ها، افرادی که به طور مداوم از گوشت های فرآوری شده مانند هات داگ استفاده می کنند، 33 درصد بیشتر در معرض خطر ابتلا به دیابت نوع 2 هستند. علاوه بر این، نیترات ها و نیتریت های موجود در قلب پانکراس باعث آسیب به انسولین می شوند. بیشتر بخوانید: اگر در خانواده خود سابقه سرطان دارید، از غذاهای ناسالم دنیا پرهیز کنید.سورس و منبع خبر

زی نیوز

طناز محمدی هستم ، منتشر کننده سایت زی نیوز