نماد سایت زی نیوز

کیبورد خرید انواع کیبورد کامپیوتر ، کیبورد بی سیم و ساده

ممکن است هیچ مشکلی وجود نداشته باشد، اما یک خط زمین برای مونتاژ وجود دارد. اگر متوجه یک یا چند کلید مشکل دار در این آزمایش شدید، شماره پین قلاب شده ظاهر شده روی آن را یادداشت کنید. آن خط را مجدداً بررسی کنید تا مطمئن شوید که تمام کلیدهای مشکل دار زمانی که با خطوط مختلف در کانکتور دیگر پرش می‌شوند، ظاهر خواهند شد. بنابراین این ابزارها در کنار هم می توانند مجموعه ای از امکانات را برای ما فراهم سازند که ما می توانیم کارهای روزمره خود را هر چه سریعتر انجام دهیم، طبیعتا می توانیم به سایر کارهایمان نیز رسیدگی کنیم. یکی از قابلیت هایی که شاید در اکثر مواقع می تواند به ما کمک کند، قابلیت کیبورد مجازی ویندوز است که گاهی اوقات می توانیم از آن در مواقع ضروری استفاده کنیم.

کیبورد دارای صفحه کلید عددی

این فرایند گشتاور را در تمام صفحه تراز می‌کند، درست مانند محکم کردن چرخ ماشین. در این مرحله از تعمیر کیبورد کامپیوتر با استفاده از سیم جامپر تهیه شده در قسمت قبل، به تست انکودر کیبورد می‌پردازیم. اگر این تست موفقیت‌آمیز بود، شانس ما برای تعمیر موفقیت‌آمیز کیبورد کامپیوتر بسیار بالا می‌رود. از آنجا که کلیدهای خراب به صورت عمود بر یکدیگر قرار گرفته‌اند، خط خراب احتمالاً به کانکتور بزرگتر مربوط است. اگر کلیدهای خراب در صفحه کلید پخش بودند، باید در کانکتور کوچکتر به دنبال خط خراب می‌گشتیم. از قلاب روی کانکتور مشکوک استفاده کرده و از دیگری برای تست آن استفاده کنید.

اما برای پیدا کردن فیلم و کارتون مورد علاقه یا حتی وب گردی استفاده از کنترل اندروید باکس امری طاقت فرسا خواهد بود. اگر موبایل گیمر هستید و با گوشی خود به صورت حرفه ای بازی می کنید، خرید کیبورد های گیمینگ موبایل می تواند لذت انجام بازی را برای تان دو چندان کند. این کیبورد ها که به صورت کیبورد تک دستی در بازار وجود دارند، آنها از کلید های جهشی مهم برای پیش بردن انواع بازی ها بهره می برند. اتصال کیبورد های موبایل می تواند به صورت سیمی یا وایرلس باشد. در هر صورت اگر قصد تجربه بازی های موبایلی با کیبورد را دارید، در اکثر موارد باید به فکر تهیه یک موس مخصوص نیز باشید.

خرید ست موس و کیبورد علاوه بر انتخاب ساده تر می تواند موجب پرداخت قیمت پایین تر نسبت به خرید جداگانه موس و کیبورد شود. همچنین ست های موس و کیبورد بی سیم قابلیت استفاده از یک دانگل برای اتصال موس و کیبورد را خواهند داشت. البته توجه داشته باشید قابلیت بک لایت تنها در کیبورد های با قیمت متوسط و گران، وجود دارد نه کیبورد های ارزان قیمت. این شاخص که در اصطلاح لاتین به Actuation Force معروف است، بیانگر این موضوع است که برای فشردن هر کلید چه مقدار نیرو نیاز است تا سیگنال مورد نظر از کیبورد به سیستم ارسال شود. در کیبوردهایی که کلیدهای آن ها برای ارسال سیگنال به سیستم نیاز به نیروی زیادی دارند، در بلند مدت منجر به خستگی کاربر شده و استهلاک آن کیبورد نیز بالا خواهد رفت.

پد شماره با سیم جنیوس مدل NumPad 100 ا Genius NumPad 100 Wired Numpad

درواقع این کیبورد‌ها با فرکانس‌های رادیویییا بلوتوث به کامپیوتر متصل می‌شوند و بخاطر عدم وجود سیم، کاربر می‌تواند با فاصله بیشتری از کامپیوتر کار کند. همچنین برخی از کیبوردهای وایرلس مانند کیبورد لاجیتکK480  این امکان را به کاربر می‌دهد که کیبورد را به طور همزمان به ۳ دستگاه مختلف وصل کند. گروه چهارم نیز کیبوردهای گیمینگ هستند که به طور تخصصی برای پیسی گیمرها یا همان افرادی که به صورت حرفه‌ای بازی‌های کامپیوتری انجام می‌دهند، طراحی شده‌اند. برند ریزر نیز از برندهای معروف و پرطرفدار لوازم جانبی مخصوص گیمینگ است. این کیبورد فوق‌العاده دارای کلیدهای مکانیکی، ظاهری زیبا و جذاب، قابلیت نوردهیRGB، کلیدهای کنترل چند رسانه‌ای، محل استراحت دست با قابلیت جدا شوندگی و بافتی نرم می‌باشد که از خسته شدن زود هنگام دست جلوگیری می‌کند.

کیبورد مخصوص بازی گرین مدل GK803-RGB

خروج از نسخه موبایل