کرمانشاه میزبان پیکر مطهر هفت شهید گمنام

ناصر باباخانی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه امروز (۱۷ آذر) در جلسه شورای حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه در تشریح برنامه‌های تشییع پیکر مطهر هفت شهید گمنام در استان، گفت : مراسم تشییع پیکر‌های مطهر این شهدای والامقام در روز ششم دی ماه همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) و به صورت همزمان با تشییع پیکر ۳۰۰ شهید در سراسر کشور در کرمانشاه برگزار خواهد شد.
 باباخانی برگزاری مراسم استقبال از شهدای مطهر، برنامه وداع با شهدا در مسجد النبی و شهرستان‌های مختلف استان، تشییع و خاکسپاری در روز شهادت حضرت زهرا (س) را از برنامه‌های تشییع شهدا در استان عنوان کرد و افزود: پیکر این شهدا در هفت نقطه شامل تیپ ۱۸۱ شهرستان اسلام‌آبادغرب، تیپ واکنش سریع ۳۵ در جیران‌بلاغ، گروه پدافند هوایی در جاده بیستون، دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، دانشگاه فرهنگیان، دانشکده فنی و حرفه‌ای کسری و پادگان یگان امنیت سپاه نبی اکرم (ص) به خاک سپرده خواهد شد.
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمانشاه با اشاره به در پیش بودن روز جهانی مقاومت و سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، گفت: باید برنامه‌های سالروز شهادت حاج قاسم را در سطح بخش‌ها و روستا‌ها هم برگزار کنیم.
وی با بیان اینکه استان کرمانشاه ۱۶ شهید مدافع حرم و حدود دو هزار رزمنده مدافع حرم دارد، گفت: برنامه‌های خاصی برای دیدار با خانواده‌های شهدای مدافع حرم و تکریم این خانواده‌ها در استان تدارک دیده‌ایم.
باباخانی برگزاری رزم نمایش‌های مدافعین حرم و امنیت، برگزاری مسابقات فرهنگی، هنری و ادبی مختلف، انجام تبلیغات محیطی و … را از دیگر برنامه‌های گرامیداشت روز جهانی مقاومت در استان کرمانشاه اعلام کرد .
——–
https://www.yjc.news/fa/news/8303215/کرمانشاه-میزبان-پیکر-مطهر-هفت-شهید-گمنام
——-
جدیدترین اخبار 1401 ایران
https://www.yjc.news/fa/news/8303215/کرمانشاه-میزبان-پیکر-مطهر-هفت-شهید-گمنام