پشتیبانی شبکه های کامپیوتری-مناسب ترین تعرفه سال99 سپتاک

ممکن است حداقل یک روز تا حداکثر تمام روز های کاری در یک ماه در محل مشتری حضور داشته باشد. متخصصین نوین پویانت در تهران که در این زمینه خدمت رسانی می کنند، کارشناسانی با تجربه بالا می باشند. کارشناسان‌ IT می دانند که بدون‌ تعمیر مناسب، کسب و کار شما قادر نخواهد بود به درستی کار کند.

پشتیبانی شبکه های کامپیوتری-مناسب ترین تعرفه سال99 سپتاک

تعمیر و‌ نگهداری سیستم‎ های کامپیوتری به صورت منظم می تواند مشکلات بزرگ را از شما دور نگه دارد. به طور کلی شرکت چهار نوع قرارداد IT، در این زمینه ارائه می دهد که بر اساس تقاضای مشتریان ممکن است قرارداد نهایی، ترکیبی از هر ۴ نوع باشد، در زیر به چهار نوع نمونه قرار داد‌ اشاره شده است. سیستم ارسال تیکت به صورت کتبی با کارشناسان در‌میان می گذارند و کارشناسان ما نیز در سریع ترین زمان ممکن به صورت آنلاین پاسخگوی آن ها خواهند بود. این پشتیبانی نه تنها بر کل اینترنت، بلکه در تنظیم و مدیریت شبکه‌ که آن را تشکیل می دهند نیز تمرکز دارد. برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را تکمیل کنید تا کارشناسان نوین پویانت با شما تماس بگیرند. مشکلات شبکه اگر سریع مرتفع نگردد می تواند خسارات جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.

اگر برای کسب و کار خود قصد راه اندازی شبکه کامپیوتری دارید و یا به علت تغییر محل کارتان نیاز به راه اندازی مجدد شبکه خود دارید، و یا هر علت دیگری میتوانید برای انجام کلیه خدمات مربوط به خدمات اکتیو شبکه در تهران با گروه استاد شبکهتماسبگیرید. در این نوع پشتیبانی، اعزام کارشناس به سایت کارفرما به منظور بررسی مشکلات شبکه و رفع نیازهای مشتری، بصورت ثابت انجام می گیرد. بنا به نیاز و درخواست مشتری، امکان استقرار کارشناس در سازمان ها را نیز فراهم نموده ام. در این طرح، کارشناس مستقر مانند یک مدیر شبکه، نگهداری شبکه را بر عهده دارد. خدمات پشتیبانی‌ شبکه و سخت افزار، شامل نگهداری از کلیه تجهیزات‌ سخت افزاری در حوزه‌ IT مانند تجهیزات‌ پسیو‌، روتر، رک، سوئیچ، سرور ها، سیستم های‌ کامپیوتری و تجهیزات‌ اداری مانند پرینتر، فکس، خدمات شبکه کامپیوتری اسکنر و… می باشد. با افزایش حملات سایبری، تهیه نسخه پشتیبان از داده ها برای هر کسب و کاری ضروری است.

  • پیمایش در چشم‌انداز دائماً در حال تغییر فناوری امروزی می‌تواند گیج‌کننده، پیچیده و طاقت‌فرسا باشد.
  • در ابتدا مجموعه با شرکت پشتیبانی شبکه تماس گرفته و اطلاعات مربوط به وضعیت شبکه فعلی خود را ارائه می دهد.
  • در زمان شروع قرارداد پشتیبانی شبکه ابتدا سعی می شود تا موارد مربوط به سرور ها که مهم ترین نقش را در شبکه یک مجموعه ایفا می کنند برطرف شوند و سپس نوبت به کامپیوتر ها می رسد.

نگهداری روزانه از شبکه های موجود یک شرکت از مهم ترین وظایف خدمات پشتیبانی شبکه است. وظایف پشتیبانی شبکه می تواند شامل تست معمول، عیب یابی و به روز رسانی کامل شبکه باشد. با توجه به مقیاس دانش و مهارت هایی که یک پشتیبان متخصص شبکه نیاز دارد، استخدام کارکنان داخلی می تواند پرهزینه و اضافی باشد. شراکت با یک ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات مدیریت شده مانند پیشگام رایانه یک راه حل فناوری مقرون به صرفه برای تمامی مسائل مربوط به پشتیبانی شبکه است. عقد قرارداد با یک ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات مدیریت شده، اصول اولیه راه اندازی و حفظ زیرساخت فناوری اطلاعات بر عهده یک تیم ماهر است که مسئول نظارت بر عملکرد روان شبکه است.

معرفی گروه پال نت، به عنوان شرکتی نام آشنا در حوزه خدمات پشتیبان کننده شبکه

شرکت شازین پیشرو در طراحی و پیاده سازی انواع مراکز داده و شبکه های تحت Cisco، Juniper، Microsoft ،Linux ، MikroTik است . هدف ما ارائه بهترین خدمات به همه کسب و کارها، شرکت ها و سازمان و ارگان های دولتی است. کارشناسان فنی ما از ابتدای پروژه تا آخرین مراحل آزمایش و راه اندازی شبکه همراه بوده و در هر زمان آماده پشتیبانی و نگهداری از شبکه و برآورده ساختن نیازهای شما خواهند بود. راه اندازی اصولی و درست شبکه متناسب با نیاز های کارفرما تاثیر زیادی بر روی کیفیت خدمات پشتیبانی شبکه دارد. یک کارشناس شبکه باید در ابتدا تمام نیاز های یک مجموعه را به خوبی شناسایی کرده و آینده کاری آن مجموعه از نظر افزایش نیاز ها و حجم کاری مد نظر قرار دهد و سپس نسبت به اعمال تغییرات و تجهیزات در شبکه اقدام کند.

شما زمانی که کار ای تی را به یک شرکت واگذار می کنید تمایل دارید کل مسائل را به آن ها بسپارید و بابت کارهای شبکه و سرور وقتتان گرفته نشود و دیگر دغدغه ای نسبت به آن نداشته باشید. ما با استفاده از کارشناسان متخصص و با تجربه این خواسته شما را برآورده می‌کنیم. با داشتن پشتیبان شبکه هر شخصی روی کار خودش تمرکز داشته و در گیر مشکلات کامپیوتری نخواهد بود. در این حالت کارشناس به اندازه یک نیم روز کاری در محل مشتری در زمان بندی مشخص، حداقل یک روز در هر ماه حداکثر بر اساس نیاز مشتری، حضور خواهد داشت، حتی اگر مشکلی وجود نداشته باشد.

حالت 1 – کارشناس پشتیبانی شبکه جهت رفع مشکل:

و در راستای تحقق این هدف اعزام کارشناس جهت ارائه خدمات حضوری از خدمات امداد رایانه کارا سورین می باشد. از اهداف مهم ما ارائه خدمات مطلوب و تسریع در رفع نیاز و جلب اعتماد کاربران عزیز می باشد. ارائه اینترنت پرسرعت بدون دخالت مخابرات و استفاده از بستر وایرلس به صورت مستقیم برای سازمان‌ها و شرکت‌ها و برج‌های مسکونی تخصص ماست که باعث می شود ارتباط شما هیچگاه قطع نشود و همیشه از پهنای باند وسیع نهایت لذت را خواهید برد. ما در کلینیک ای تی تنها از متخصصین با تجربه همراه با نظارت استفاده می‌کنیم. متخصص شبکه یعنی اینکه کارشناس در ابتدا دوره های پایه شبکه را گذرانده باشد و بعد نسبت به علاقه و آگاهی خود گرایش خاصی را انتخاب کند و بعد در آن گرایش تمام دوره های حرفه ای آن را بگذراند تا به آن رشته کاملا مسلط شود. زمانی که سرور توزیع هوشمندانه ایمیل ، سرور تلفن ویپ و ارتباط رایگان بین شعب شرکت ، سرور اتوماسیون و CRM با سرعت بالا همراه با بکاپ های مطمئن برای شما راه اندازی می کنیم، بسته به ابعاد شرکت بین 3 تا 15 نفر کاهش نیروی انسانی را در بر خواهد داشت.

نصب و راه اندازی سرویس های WSUS جهت دریافت آپدیت از مایکروسافت و انتشار آن روی ویندوزها