پس از حذف آلمان از جام جهانی ستاره جوان این تیم دچار افسردگی شد

تیم ملی آلمان در جام جهانی اصلا قادر به برآورده کردن انتظارات نبوده و با قرار گرفتن در رده سوم گروه خود، حذف زودهنگامی را تجربه کرد. اما جمال موسیالا از معدود بازیکنان آماده این تیم در طول تورنمنت بود که تحسین بسیاری را برانگیخته و نوید ظهور یک ستاره درخشان برای فوتبال آلمان در سال‌های آتی را داد.
اما نشریه کیکر در گزارشی مدعی شد پس از حذف زودهنگام تیم ملی آلمان از جام جهانی و ارائه نمایشی ضعیف و دور از انتظار در این تورنمنت، جمال موسیالا شرایط روحی چندان خوبی نداشته و مدتی از اخبار و اتفاقات دنیای فوتبال دور شده است. این ستاره جوان اینقدر عاشق فوتبال بود که معمولا شانس تماشای هیچ مسابقه‌ای را از دست نمی‌داد، معمولا هیچ بازی را از دست نمی‌دهد، اما حالا اینقدر ناامید و ناراحت است که حتی بازی‌های حذفی جام جهانی را نیز دنبال نکرده و هیچ دیداری را نمی‌بیند. او می‌خواهد ذهن خود را برای بازی‌های ادامه فصل با بایرن مونیخ آرام کند و به همین دلیل در روز‌های اخیر با خانواده و دوستانش به سفر رفته است.
همچنین جمال موسیالا برنامه‌هایی برای پیشرفت فنی خود نیز در ذهن دارد. این بازیکن در طول جام جهانی چندین بار با مربی شخصی خود، استفن تِپل تماس گرفت تا در مورد چگونگی بهبود دادن ضربات نهایی خود در مقابل دروازه صحبت کند. برای سال جدید، این بازیکن ۱۹ ساله در نظر دارد تا در کنار دینو توپمولر روی همین ویژگی کار کرده و تبدیل به مهاجمی گلزن و تمام کننده در سال‌های پیش رو شود.
——–
https://www.yjc.news/fa/news/8303386/پس-از-حذف-آلمان-از-جام-جهانی-ستاره-جوان-این-تیم-دچار-افسردگی-شد
——-
جدیدترین اخبار 1401 ایران
https://www.yjc.news/fa/news/8303386/پس-از-حذف-آلمان-از-جام-جهانی-ستاره-جوان-این-تیم-دچار-افسردگی-شد