نماد سایت زی نیوز

و سایر مواردی از این قبیل

کارشناسان وب24 علاوه بر اینکه سایت شما را از نظر بهینه سازی سایت (سئو) تحلیل می کنند، نکاتی را که در زمینه افزایش نرخ تبدیل (بازدیدکننده به مشتری) وجود دارند استخراج کرده و پیشنهادات مفیدی در جهت بهبود چیدمان، گرافیک، سئو، امنیت و محتوای سایت به شما ارائه خواهند کرد. پس از کسب دانش و تجربه نسبی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت دیگر صرف زمان برای یادگیری شخصی و مطالعه مقاله چندان منطقی نیست. با آموزش سئو و بهینه سازی سایت توسط آکادمی وب24 صفحه اول گوگل متعلق به شماست. وب 24 به عنوان یکی از شرکت های معتبر و قدیمی در زمینه سئو و بهینه سازی سایت که بیش از 10 سال سابقه فعالیت در این زمینه را دارد، با ارائه راهکارهای سئو حرفه ای و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو بر اساس ایجاد استراتژی محتوایی و هدفگذاری مناسب، به دنبال ایجاد افزایش بازدید هدفمند از گوگل برای سایت شماست. بهینه سازی سایت یه نقطه یا مرحله نیست و اتمام ندارد و باید نظارت و آموزشهای لازم به تیم جهت نگهداری سایت و سئو و بهینه سازی بهتر وب سایت داده شود که روند کار بهینه سازی متوقف نگردد.

تمام افرادی که در سایت فعال هستند از برنامه نویس سایت گرفته تا فردی که محتوای سایت را تولید می کند باید آشنایی کافی با اصول اولیه سئو داشته باشند به همین خاطر دانستن مفاهیم سئو و یادگیری اولیه سئو لازم است. اما اگر سطح درآمد بجای دوبرابر، چهار برابر شود (مثلاً از ۵۰۰ به ۲۰۰۰ در طول ۱۰۰ سال افزایش یابد) آنگاه شیب خط هم دو برابر خواهد شد که نشاندهنده نرخ رشد دوبرابری است. این آدرس صفحات یکی از بخشهایی است که گوگل توجه بسیاری روی آنها دارد. داشتن بکلینکهای معتبر به وبسایت شما یکی از مهمترین سیگنالهایی است که گوگل (و سایر موتورهای جستجو) برای رتبه بندی محتوا در نظر میگیرند. در صورتی که وب سایت شما رتبه خوبی در گوگل و سایر موتورهای جستجو ندارد می توانید از خدمات تحلیل سایت وب24 استفاده کنید تا نقاط ضعف و قدرت سایت خود را شناسایی کنید. برای رسیدن به نتایج بالای گوگل و سایر موتورهای جستجو باید از شرکت های حرفه ای و متخصصین سئو موفق با نمونه کارهای قابل استناد استفاده کرد. معمولا سایت هایی که از این شیوه استفاده می کنند، رتبه های پایدار و بالایی در موتور جستجو پیدا می کنند. به همین دلیل توانستهایم با بسیاری از کسبوکارهای بزرگ و کوچک ایران همکاری داشته باشیم و نمونه کارهای معتبری را ارائه کنیم.

اگر بخواهم به صورت خلاصه این استراتژی سئو را به شما توضیح بدهم، باید بگویم که صرفا داشتن بازدیدکننده برای گوگل ملاک نیست و نمیتواند در بهبود سئو سایت شما اثر زیادی ایجاد کند. صفحه اصلی می تواند اهداف مختلفی داشته باشد اما مسئله مهمی که باید در نظر داشته باشید، این است که صفحه اصلی، صفحه فرود برای کلمه کلیدی خاصی نیست. ما در وب24 با توجه به منابع وب سایت شما و وضعیتی که در مقایسه با رقبا دارید، برای شما استراتژی مشخص می کنیم و بر همین اساس شما را به اهداف مناسب خواهیم رساند. تحلیل سایت های مشتریان از نظر سئو، یکی از کارهای بسیار مهم در فرآیند خدمات سئو وب 24 است که به برنامه ریزی پروژه کمک می کند. وب24 از کدام روش های اصول سئو پیروی میکند؟ بکارگیری تمام و کمال این اصول زمان میبرد اما نتایج حاصل از آن، عمر طولانی تری داشته و گوگل به راحتی جایگاه شما را به سایتهای دیگر نخواهد داد. ایجاد شوکهای متعدد و تشدید بیثباتی اقتصاد کلان از سوی سیاستگذاران رسمی «جراحی و اصلاحات اقتصادی» و «تصمیمهای سخت برای اقتصاد» نامگذاری شده است بیآنکه به نتایج و پیامدهای پردامنه این تصمیمات اندیشیده شود و بیآنکه درباره آغاز و پایان، دامنه و چارچوب و عمق این جراحی و گامهای بعدی یا پیامدهای این جراحی سخنی با مردم گفته شود.

اگر اقتصاد را در دو سال مختلف مقایسه کنیم و کمیتها ثابت بمانند اما قیمتها مثلاً دو درصد از یکسال به سال دیگر افزایش پیدا کنند، آنگاه جی.دی.پی اسمی دو درصد افزایش یافته است، اما جی.دی.پی واقعی تغییری نکرده است. در هر ثانیه 63000 جست و جو در گوگل انجام میشود و تنها 61 درصد از کسب و کارها هستند که برای بازاریابی محتوا و کسب و کار خود پاسخی مناسب برای سوال سئو چیست پیدا کرده و به آن پرداخته اند و توانسته اند به موفقیت دست یابند؛ بنابراین پاسخ به سوال سئو چیست بسیار حائز اهمیت بوده و بهتر است پیش از شروع به فعالیت در چنین حوزهای اطلاعات لازم را به دست آورید.

آیا بهینه سازی سایت آسان است؟ تکنولوژی همواره در صدد نیرومند سازی جستجوها و حرکت رو به جلو است. از 1960 با شروع برنامه توسعه اقتصادی ایران این فاصله با شتاب بیشتری به نفع ایران در حرکت بوده، اما از سال 1980 درآمد سرانه ترکیه از ایران پیشی میگیرد. پس از مطالعه مفاهیم اولیه و عمومی سئو می توانید به مشاهده ویدئوهای تخصصی آموزش سئو و کتاب های اینترنتی این حوزه بپردازید ( می توانید ویدئوهای آموزش سئو را در کانال آپارات وب24 و شبکه های اجتماعی وب24 دنبال کنید.). الگوریتم های جدید گوگل مخصوصا الگوریتم RankBrain پیوسته در حال آنالیز و بررسی رفتار کاربران هنگام جستجو هستند و متناسب با رفتار آن ها رتبه بندی های سایت را انجام می دهند.

برای تعریف سئو خارجی (off page seo) به زبان ساده ، ما باید در سایت خود اقداماتی انجام دهیم که از بیرون هم معتبر به نظر برسیم .به طور مثال از سایت های معتبر و قدرتمند بک لینک بگیریم یا در سایت خود از REFRENCE مناسب استفاده کنیم. بررسی بانک مرکزی از میزان خروج سرمایه در یک دهه گذشته یا سال های اخیر چقدر بوده است؟ سئو سایت چقدر زمان میبرد؟ ببینید که رقابت چقدر بین همکاران اون عرصه سخت و سنگین است این بازار می تواند در بازار عمده فروشان باشد. چگونه می توانیم ارتباط مناسبی بین محتوای سایت از نظر طبقه بندی ایجاد کنیم؟ آسمانخراشهای بلندتری هم پیدا شدهاند: یعنی در دهه ۱۹۸۰ نابرابری در بسیاری از کشورها افزایش یافتهاست. سئو کردن یک کلمه یعنی ما سایت خود را به صورتی بهینه کنیم که با سرچ یک کلمه خاص سایت در صفحه اول و بالای گوگل قرار بگیرد و به این ترتیب کاربر بر برای پاسخ به سرچ خود وارد سایت ما بشود. اگر امتیاز شما بصورت سبز رنگ و بالای 80 بود یعنی شرایط سایت شما بسیار خوب است.

این افراد دستورهای سئو را به صورت تمام و کمال مورد استفاده قرار میدهند و با پیروی از قواعد گوگل تلاش میکنند رتبه سایت را صورت طبیعی ارتقا داده و جایگاه مناسبی در موتورهای جستجو کسب کنند. از آنجا که نتایج گوگل به صورت آنی و لحظهای تغییر میکنند، تحلیل رقبا اهمیت حیاتی دارد. ، عبارات وارد شده توسط کاربر را از پایگاههای داده خود استخراج میکنند و آنها را طبق الگوریتمهای خاصی، رتبهبندی کرده و در SERP به کاربر نمایش میدهند. به مدت زمانی که کاربر پس از سرچ یک کوئری مشخص به یک سایت وارد می شود تا زمانی که مجدد برای سرچ همان کوئری به نتایج جستجو باز می گردد، Dwell Time می گویند. در صورتی که کاربر بلافاصله پس از ورود به صفحه از یک سایت، آن صفحه را ترک کند و برای مشاهده اطلاعات موردنیاز خود به سایت های دیگری وارد شود، گوگل یک امتیاز منفی را برای این سایت در نظر می گیرد چرا که این سایت نتوانسته است در کوئری موردنظر کاربر، اطلاعات مفید و کاملی را به وی ارائه دهد. قبلا خواندید که بهینه سازی سایت یک علم است و زیر شاخه های بسیار زیادی دارد.

به همین دلیل تصمیم گرفتیم یک فرهنگ لغات سئویی برایتان آماده کنیم تا هر زمان که به یکی از این اصطلاحات نیاز پیدا کردید، به سرعت بتوانید به آن دسترسی داشته باشید. در واقع این مقاله یکراهنمای بسیار سریع برای دستیابی به مهارت سئو محتوا است تا با استفاده از آن، خیلی سریع بتوانید محتواهایی که مینویسید را برای موتورهای جستجو بهینهسازی کنید. اگر از ابتدا مقاله ما را خوانده باشید، میدانید که مسائل زیادی در فرایند سئو اهمیت دارند و بکلینک فقط یکی از آنها است. سئو در واقع ترکیبی از دانش، تخصص، تجربه و هنر است که در جریان یک فرایند حرفهای کمک میکند تا موتورهای جستجو و به ویژه گوگل عاشق شما شوند و در نتیجه مخاطبان بیشتری به شما سر بزنند. اینجاست که فرایند سئو اهمیت پیدا می کند. گاهی اوقات به جای اینکه تعداد بازدید های کمّی از یک سایت مورد توجه ما باشد ، کیفیت مراجعات است که از اهمیت بالایی برخوردار می باشد .

لینک های خراب داخلی، خزیدن سایت و پیدا کردن صفحات را برای ربات های گوگل دشوار می سازند. مجموعه وب24 در طول سالهای فعالیت خود، افتخار همکاری با کسبوکارها و برندهای مطرح کشوری را داشته است. چرا این مسئله مهم است؟ تحلیل سایت یکی از فرآیندهای مهم سئو در مجموعه وب 24 است. کارشناسان وب 24 در تمام طول پروژه با بررسی موارد فوق و بسیاری از آیتم های دیگر، استراتژی مناسب جهت افزایش ترافیک سایت و تبدیل این ترافیک به مشتری را برای شما ایجاد می کنند. در واقع، تغییرات جزئی ممکن است در روزها یا هفته های اولیه رخ دهد”. حواستان باشد که لینکهای تبلیغاتی (همانها که کنارشان Ad نوشته شده و برایشان پول پرداخت شده است) شامل لینکهای آبی نمیشوند. و لینکهای داخلی سایت شما به صورت پیش فرض تماما فالو هستند.

رتبه بندی سایت ها در موتور های جستجو به شدت تحت تاثیر رفتار کاربران قرار دارد و کاربران نقش موثری در ماندگاری رتبه های یک سایت دارند. درهرحال، اگر سئو داخلی وبسایت خود را که شامل سرعت وبسایت، ساختاربندی و بهینه سازی کلمات کلیدی خود است درست انجام دهید و با دقت بالا برای ساختن لینک های خود کوشش کنید، از نظر من در بازه چهار الی شش ماهه می توانید نتایج ملموسی را بدست آورید”. آیا سایت ما رفتار مناسبی در مقابل مخاطب از خود نشان می دهد؟ به شما پیشنهاد می کنیم در دوره های تخصصی آموزش سئو شرکت کنید تا بتوانید دانش سئو خود را تکمیل کنید و تکنیک های کاربردی بیشتری را بیاموزید.

طناز محمدی هستم ، منتشر کننده سایت زی نیوز

خروج از نسخه موبایل