همایش ۴ هزار نفری اقتدار بسیج در سیرجان

صبح امروز همزمان با سالروز تشکیل بسیج مستضعفین، همایش دیدار بسیجیان با رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد که بیش از ۴ هزار نفر از بسیجیان سیرجان به همراه اقشار مختلف مردم، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و مسئولان از جمله امام جمعه موقت، فرماندار ویژه، اعضای شورای تامین و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان به صورت مجازی در این همایش باشکوه تحت عنوان رزمایش اقتدار بسیج شرکت کردند.
علی یعقوبی پور فرماندار ویژه سیرجان در این مراسم با گرامیداشت سالروز تشکیل بسیج مستضعفین گفت:بسیج متشکل از اقشار مختلف مردم در اقصی نقاط کشور با هدف خدمت رسانی و ایجاد نظم و آرامش و امنیت و اقتدار ایران، ۴۳ سال در کنار مردم بوده است و این همایش نیز گوشه‌ای از حضور بسیجیان در صحنه است.
او افزود: بسیجیان در بحران‌ها و حوادث طبیعی به ویژه مقابله با ویروس منحوس کرونا و سل اخیر در کنار مردم بودند و تا آخرین لحظه بدون هیچ چشم داشتی به آن‌ها کمک کردند؛ امروز نیز در برقراری آرامش و امنیت برای همشهریان شبانه روز تلاش می‌کنند تا کسی نتواند امنیت و آسایش را از مردم سلب کند.
سرهنگ علی دستوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سیرجان نیز با تشریح اقدامات انجام شده در یک سال اخیر به ویژه برنامه‌های انجام شده در هفته بسیج، گفت: حضور باشکوه مردم مخصوصا در همایش اقتدار بسیج امروز شهرستان سیرجان، نشانگر ایستادگی مردم پای اعتقادات، نظام جمهوری اسلامی، عهد و پیمان‌های خود با امام (ره)، شهدای گرانقدر و مقام معظم رهبری است.
گفتنی است؛ در این مراسم با لبیک گویی بسیجیان با آرمان‌های امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری و شهدا تجدید میثاق و پیمان شد و در پایان از تعدادی از فرماندهان و بسیجیان فعال شهرستان تجلیل شد.
——–
https://www.yjc.news/fa/news/8292988/همایش-۴-هزار-نفری-اقتدار-بسیج-در-سیرجان
——-
جدیدترین اخبار 1401 ایران
https://www.yjc.news/fa/news/8292988/همایش-۴-هزار-نفری-اقتدار-بسیج-در-سیرجان