هفت روز اکران، نیم میلیون مخاطب/ سهم هر فیلم چند سانس است؟

هفت روز اکران، نیم میلیون دیگر/ سهم هر فیلم کند سانس است؟
کت چرمی؛ 1500 نفس / 1 میلیارد و 700 میلیون فروش چندی پیش بود که برخی از فیلمسازان با توجه به فیلم های طنز چه از سوی مخاطبان و چه از سوی مسئولان و البته تسهیل گری از مرگ سینمای اجتماعی از طریق ظهور فیلم های کمدی صحبت کردند. تولید از جمله مواردی است که تهیه کنندگان و کارگردانان سینما برای ساخت فیلم های اجتماعی در جاده انتخاب کرده اند. این فیلم با تلفیقی از بازیگرانی چون جواد عزتی، صابر، عباس جمشیدی و… سال گذشته و در جریان جشنواره فیلم فجر در 10 رشته نامزد شد و سیمرغ بهترین نقش زن را برای سارا حاتمی دریافت کرد.
هفت روز اکران، نیم میلیون دیگر/ سهم هر فیلم کند سانس است؟
فیلم «کت چرمی» در هفته اول در 1500 ثانیه روی اکران شد و نزدیک به 37 هزار نفر در آن حضور داشتند. مجموع فروش این فیلم از مرز یک میلیارد و 700 میلیون تومان گذشت و در بین فیلم های غیر کمدی بهترین عملکرد گیشه به نام آن ثبت شد. سود؛ 1400 سانس / 1 میلیارد و 200 میلیون فروش، این فیلم داغ ترین فیلم تابستان است، فیلمی که سه سال داستان و منتقدان بلاتکلیف را تجربه کرده است، منظورم از “درست” این است که اولین فیلم بلند حسین دارابی است. و بازیگرانی چون فرهاد قائمیان، وحید رهبانی، مجید نوروزی و امیر نوروزی در عفای نقش کرد. «اگر فردی از رده بالا در یکی از درگیری های خود با دانشگاه تهران مرتکب قتل شود، رابطه خانوادگی و مصلحت سیاسی پرونده را مشکوک و راز را پیچیده و دشوار می کند…» سوء تفاهم ها و مشاهدات مسئولین. از دادگاه فیلم فیلم به خود دید
هفت روز اکران، نیم میلیون دیگر/ سهم هر فیلم کند سانس است؟
فیلم «مصلحت» در هفته گذشته در 1400 نمایش فرصت نمایش داشت و به همین مناسبت نزدیک به 29 هزار نفر به سالن سینما دعوت شدند. فروش این فیلم به مرز یک میلیارد و 200 میلیون تومان نزدیک می شود تا احتمالا روند صعودی فروش در گیشه ادامه داشته باشد. مردان عروسی; 1230 نفس / فروشنده 1 میلیارد و 100 میلیونی مجید توکلی پیش از این فیلم «متولد 65» را کارگردانی کرده بود و البته این روزها سریال «مهمان» را نیز در شبکه دارد که به آن مشاور کارگردان نیز می گویند. حوزر دلت است. تولید «متاهلین» دوباره در سال 98 بازگشته است، این فیلم البته چند بار در صحنه نمایش نام خود را تغییر داده است. نازنین بیاتی و شکیب شجر بازیگران اصلی این فیلم هستند.
هفت روز اکران، نیم میلیون دیگر/ سهم هر فیلم کند سانس است؟
«مردم عروسی» اما در هفته اول اکران خود 1230 پخش در اختیار داشت که نزدیک به 26 هزار بلیت فروخت، مجموع فروش فیلم اخیراً مرز یک میلیارد و 100 میلیون تومان را پشت سر گذاشته است و وجود دارد. امید زیادی برای افزایش مخاطبان کود در فیشته ای پیش رو دارد نگهبان شب؛ 630 sans / 300 میلیون فروش هم فیلم را در کارنامه خود دار و هم درجازی را; رضا میرکریمی که پیش از این جشنواره جهانی یکی از مهم ترین رویدادهای سینمایی ایران را برپا کرده بود و اتفاقاً از همین موضوع دوری می کرد، حالا «دیده بان شب» را روی اکران می گذارد. همان کارگردانی که هنوز آثار قبلی خود را در مناسبت های مختلف دارد از تلویزیون پخش می شود و بعداً در چهارمین جشنواره فیلم رونمایی می شود و جایزه بهترین کارگردانی را برای او به ارمغان می آورد.
هفت روز اکران، نیم میلیون دیگر/ سهم هر فیلم کند سانس است؟
فیلم تماشای شب که اولین فیلم جشنواره مهم بود در هفته گذشته تنها 630 نمایش داشت و در همین تعداد اکران مجری نزدیک به 7000 بیننده داشت. مجموع فروش فیلم از مرز 300 میلیون تومان عبور نکرده است و این امید وجود دارد که بتوان روند اکران سینماها را بهبود بخشید و تمهیدات مناسبی را در زمینه تبلیغات انجام داد. خیال پردازی؛ 387 SANS / 290 мионный фрошш “тосу” оллнный прихожение аехрад бехрад пre пакыre шакты иак сай са са са са сл сл сл сан сллыхыхыхыхыхыхыхыхииииииииииииииии сшre шшre шшre шшre шшre шшre бшre бшre бшre бre бre бre бre бre бre бre бre бre را ” ра шактU ، эн рRа прихожеш др ххх крхх киильart фестилы кон нишад. ه تصادف ض ماج ج پیچ ی شرط اس ک یtered order یی زی زز دستور ز تصادف ½قش‌یای اصلی درست ایا ایا نیک تصادف.
هفت روز اکران، نیم میلیون دیگر/ سهم هر فیلم کند سانس است؟
«Tosur» dr haft ros egistichnый ​​tanha dr 387 sans rovi perdha в ба эй хал бых бех 6 hazdar workы ra beh simenha cashande эst. مجموع فروش فیلم به تازگی از مرز 290 میلیون تومان عبور کرده است و با توجه به محدودیت های روند اکران، ارتقای سطح فروش دشوار است. نام خانوادگی ارثیه; 47 سانس / فروش 12 میلیونی حتی مطالب تبلیغاتی فیلم از جمله پوستر و تیزرهای آن نشان می دهد که این فیلمی است که تاریخ آن صرف گذشته شده است، «خانواده آرثیه» عنوان فیلم حامد رضی است. . این همان فیلمی است که شما آن را به همان شیوه فیلم روی پرده تجربه می کنید. «Бчех хай стофан» که پیش از این در فصل نوروز فروش بدی را تجربه می کرد، حالا دیگر هیچ اکرانی در ترکیب نیست که رقابت تنگاتنگی را برای جدول فروش تجربه کند! «أرثيه فاميلي» هلا جا پاي همان فيلم ليك و تناه به منزور فيلم اكران، روي پرده وهيد است!
هفت روز اکران، نیم میلیون دیگر/ سهم هر فیلم کند سانس است؟
«خانواده آرثیه» در اولین هفته اکران خود در 47 ساعت و تنها 300 مخاطب اکران شد! فروش کل این فیلم هنوز به 12 میلیون تومان نرسیده و با فروش فاصله زیادی دارد. یک نکته؛ وزن سنگین «فیسیل» بر سر فیلم های اخیر نشان می دهد که «فیسیل» بیشترین مشارکت را در این فروش داشته است. به موازات همین فروش بـــاـباکه و کوتی بریک به همین کے کے ہے ہے کے ہے کے ہے «فسیل» از ابتدای اکران تاکنون 67 هزار و 200 ثانیه سینما به آن اختصاص یافته است. برای درک بهتر شرایط این فیلم می توان به این نکته اشاره کرد که در هفته گذشته در مقایسه با 3000 نمایش، «شهر هرت» بیشترین تعداد اکران فیلم های اخیر را داشته است. و هشتصد سانس را دارا بوده است!سورس و منبع خبر