مدل سازی سه بعدی پله گرد و نرده در تری دی مکس با فیلم آموزش رایگان اردوان شجاعی | elitarchgroup

مدل سازی سه بعدی پله گرد و نرده در تری دی مکس با فیلم آموزش رایگان اردوان شجاعی | elitarchgroup

شما می توانید برای طراحی و اجرای ایده آل دکوراسیون داخلی خانه خود با مجموعه پیرامید طرح تماس حاصل فرمایید. سازه اصلی این راه پله دارای دو باکس فلزی است که در کناره های راه پله جایگذاری شده است. کفی پله های آن را معمولا از متریال های فلزی مانند ورقه های آهن و یا جنس های دیگری مانند شیشه بنا به انتخاب مشتری در نظر می گیرند این راه پله فلزی بسیار محکم و مقاوم است که در خانه های مسکونی، مغازه هایی با ابعاد نمای خشک بزرگ و.. نحوه ی مدلسازی پله و نرده ی کلاسیک را در این آموزش به صورت رایگان مشاهده کنید.

  • لازم به ذکر است برای انجام این کار حتما قبل از شروع ابعاد مشخصی را در نظر بگیرید.
  • جهت بالا بردن امنیت کاربر در زمان استفاده ، ستون اصلی و پشتی نردبان آلوم پارس مدل کلاسیک ، بوسیله دو رشته سیم فولادی مقاوم بهم متصل گردیده اند.
  • همچنین کاربرد دستورات مهم هنگام طراحی در نرم افزار را بیان میکنیم.
  • از آنجایی که طرح سازه بسیار خاص و زیبا می باشد همچنان استفاده از آن در امر ساخت و ساز رواج دارد.
  • جزئیات کوچکی که می‌تواند ظاهر طراحی پله کلاسیک در دکوراسیون داخلی خانه شما را به طرز چشمگیری بهبود بخشد.
  • نردبان پله ای آلوم پارس پله مدل کلاسیک دارای پله هایی چندضلعی بوده و با استفاده از آن می‌توانید کارهای صنعتی خود را به‌راحتی انجام دهید.

در گذشته به دلیل عدم رعایت استاندارد های لازم در طراحی و اجرا راه پله گرد و سختی در رفت و آمد از آن افرادی اعتقاد داشتند که این مدل پله ها فقط پله ی دکوراتیو هستند و برای برقراری ارتباط بین طبقات مناسب نیستند. اکنون با دانش مهندسین و طراحان شرکت های ساخت راه پله این پله ها به صورت استاندارد و بسیار مناسب اجرا می گردند. برای ساخت راه پله دوبلکس طرح ها و مدل های متنوعی در بازار موجود می باشد که با توجه به دکوراسیون داخلی و سلیقه خودتان می توانید یکی از آنها را انتخاب نمایید. یکی از نمونه های راه پله دوبلکس راه پله گرد و یا مارپیچ است که امروزه بسیار مورد استقبال افراد قرار گرفته است.

لیست قیمت محصولات نردبان آلوم پارس پله

این نردبان از متریال مرغوب ساخته شده و پله بالایی نسبت به دیگر پله ها بزرگتر می باشد . این محصول از پلاستیک مواد نو و درجه یک می باشد، این کار بسیار با کیفیت و با دوام می باشد. 2- پله های اول تا سوم مستطیل شکل و به ابعاد 13 در 30 سانتیمتر و پله چهارم به شکل مربع با ابعاد 25 در 25 سانتیمتر می باشد .

آموزش پله گرد و نرده کلاسیک در تریدی مکس

اول اینکه این نردبان کلاسیک 4 پله برای کار در خانه ارتفاع مناسب دارد. یعنی اکثر کابران با یک قد و قامت متوسط می توانند به ارتفاع مورد نظر خود دسترسی داشته باشند. نردبان تاشو چهار تکه که از چهار نردبان آلومینیومی تشکیل شده اند که از سه نقطه بوسیله سه جفت لولای فولادی بهم متصل شده اند. نردبان تاشو دو تکهکه از دو نردبان آلومینیومی تشکیل شده است که از یک سر ، بوسیله یک جفت لولای فولادی بهم متصل شده اند و تشکیل یک نردبان واحد را داده اند. از نظر صرفاً معماری، راه پله ها یکی از قوی‌ترین عناصر انتقال هستند.