فعال سازی گسل‌های قومیتی از راهبرد‌های دشمن طی جریانات اخیر است

سردار حسن شاهوارپور در یادواره شهدای جبهه مقاومت اسلامی فلسطین با محوریت شهید محمدحسین اثنی عشری در حسینیه ثاراله دزفول در خصوص مسائل اخیر گفت: دشمنان ما همواره در حال توطئه هستند و می‌خواهند اقداماتی علیه جمهوری اسلامی انجام دهند، آن‌ها با ایران قوی مخالف هستند.
او افزود: راهبردی که دشمن ابتدای امسال در پیش گرفت فعالسازی گسل‌های قومیتی بود این در حالی است که تنوع قومیتی همواره یک فرصت برای نظام جمهوری اسلامی بوده و همه اقوام کشورمان در زمینه دفاع از اسلام و نظام هم صدا بودند.
به گفته سردار شاهوار پور دشمن با ایجاد فضای رسانه‌ای یک «جنگ تمام عیار» شروع و جای شهید و جلاد را جابجا کردند، یکی از هدف‌هایی که دشمن محور قرار داد، دین باوری بود و همزمان گسل قومیتی را نیز فعال کردند، بسترسازی کردند و منتظر یک فرصت و بهانه بودند تا آن را کلید بزنند، عده‌ای فریب خوردند و احساس کردند دشمن می‌تواند موفق شود.
فرمانده سپاه حضرت، ولی عصر (عج) استان خوزستان ادامه داد: ۲ ماه ملت درگیر این فتنه قومیتی و نفاق شد، تبلیغات گسترده و یارگیری زیادی هم شد، باید مراقب باشیم، زیرا برای امنیت هزینه زیادی دادیم.
این مقام مسئول گفت: برخی افراد در بیرون مرز‌ها علیه کشورمان جاسوسی می‌کنند، پول می‌گیرند تا جوانانمان را فریب دهند امیدواریم آرامش در جامعه برقرار شود و فتنه‌های دشمن ناکام ماند.
——–
https://www.yjc.news/fa/news/8296766/فعال-سازی-گسل‌های-قومیتی-از-راهبرد‌های-دشمن-طی-جریانات-اخیر-است
——-
جدیدترین اخبار 1401 ایران
https://www.yjc.news/fa/news/8296766/فعال-سازی-گسل‌های-قومیتی-از-راهبرد‌های-دشمن-طی-جریانات-اخیر-است