فصل ۱ انقلاب کاپیتالیستی

گوگل آنالیتیکس: گوگل آنالیتیکس به شما این توانایی را میدهد تا درک بهتری از مشتریان خود داشته باشید. برای قرار گیری در میان نتایج گوگل باید فاکتورهای را در بهینه سازی سایت خود در نظر بگیرید.این فاکتورها توسط موتورهای جستجو (که در اینجا مدنظر ما گوگل میباشد) تعیین میکنند.بر اساس ادعای گوگل این فاکتورها برای سالم سازی و هرچه بهینه تر بودن فضای وب برای کاربران در نظر گرفته شده است و شما نیز برای قرار گیری در بزرگترین چهار راه تبلیغاتی رایگان جهان مجبور به رعایت آنها خواهید بود.این فاکتور ها را به طور کلی میتوان در دو دسته بندی سئوی داخلی سایت و سئوی خارجی سایت معرفی کرد. شرکت طراحی سایت ایده پویا با استفاده از شیوههای نوین و کاربردی سئو و بهینه سازی و آشنایی کامل با قوانین گوگل، ترافیک و در نتیجه رتبه وب سایت شما را افزایش میدهد و از این طریق امکان دسترسی و مشاهده وبسایت را برای بازدید کننده و کاربر هدف امکان پذیر میسازد. فرض کنید از طریق یک راه باریک، این خانه با بیرون ارتباط بر قرار میکند.

مخاطبین سایت شما متعلق به کدام کشور هستند؟ این نظریات در مجموع چنین استدلال میکنند که اتکا به درآمدهای بادآورده حاصل از رانت و به ویژه رانت نفتی موجب میشود تا این موضوع بر ساخت دولت، روابط دولت و جامعه و در نهایت بر اقتصاد کشور پیامدهای منفی بسیاری داشته باشد. از سوی دیگر متأسفانه در فضای کنونی کشور هر انتقادی از دولت نشانه توطئهای علیه نظام تلقی میشود و طرح صریح این مسائل از سوی محافل کارشناسی یا دانشگاهی میتواند پرهزینه باشد. توضیحات متا (Meta Description): توضیحات متا یا متادیسکریپشن در واقع خلاصهای از محتویات هر صفحه است و اطلاعات بیشتری در مورد صفحه در اختیار کاربر و موتورهای جستجو قرار میدهد. 5. در جای جای مقاله خود از تصاویر، اینفو گرافی، جدول، و سایر المانهای جذاب بصری برای ایجاد فضای تنفس و استراحت به کاربر استفاده کنید.

2. اطلاعات بروز در اختیار کاربرانتان قرار دهید و هرچند وقت یکبار مقالات وبسایت را بروزرسانی کنید، بخشهای جدید اضافه کنید و توضیحات دقیقتری از مطلب ارايه دهید. همانطور که پیش از این گفتیم ربات خزنده گوگل لینکهای موجود در صفحات را دنبال میکند. ”ugc در کد html یک لینک به ربات گوگل اطلاع میدهد که این لینک توسط کاربر سایت در سایت قرار داده شدهاست. متن را برای ربات گوگل بهینه سازی نکنید و همواره کاربران خود را در نظر داشته باشید. اما اگر بخواهم یک تقلب به شما برسانم، این فرایند برای پولسازی سریع بسیار کارآمد است، اما مراقب باشید از دامنه اصلی سایت خود برای انجام این فرایند استفاده نکنید. از نظر فنی چیزی به اسم لینک فالو وجود ندارد زیرا خصیصهای تحت عنوان “dofollow” وجود ندارد. عنوان صفحه باید حاوی کلیدواژه هدف باشد و طول آن از ۷۰ کاراکتر بیشتر نباشد. این سایتها از اس اس ال استفاده میکنند. در سال ۲۰۱۴ گوگل رسما اعلام کرد که به سایتهایی که از اس اس ال استفاده میکنند رتبه بهتری خواهد داد. گوگل آنالیتیکس به شما خواهد گفت که بازدیدکنندگان وبسایت شما چه قسمتهایی از وبسایتتان را بیشتر پسندیدهاند و کدام بخشها را دوست نداشتهاند.

عنوان صفحه (Title): عنوان صفحه یکی از مهمترین نکات در سئو سایت است و انتخاب درست آن تاثیر مهمی در میزان کلیک دارد. میزان محدود شدن جریان صادرات انرژی روسیه مشخصکننده سرعت فروپاشی اتحادیه اروپا خواهد بود. ممکن است در یک حوزه با رقابت کم در ۳ ماه بتوان به نتیجه رسید و در یک حوزه با رقابت شدید نیاز به بیش از یکسال وقت و انرژی و سرمایه گذاری بلند مدت روی سئوی سایت باشد. تخمین زده میشود که یکششم برق تولید شده در سراسر جهان مبتنی بر فناوریهای زیمنس انرژی است. سایت مپ توسط موتور جستجو استفاده میشود و با انتشار محتوی جدید بایستی بروز شود.برای تولید نقشه سایت در وردپرس میتوانید از افزونههای سئو وردپرس استفاده کنید. اگر لیستی از وظایف واحد سئو و دیجیتال مارکتینگ خود تهیه می کنید، توجه کنید بهینه سازی وبسایت را در اولویت های لیست خود قرار داده باشید.

یک اقدام ضروری در سئوی سایت، ثبت نقشه سایت در گوگل سرچ کنسول است. نقشه های سایت XML: نقشه سایت XML فایلی است که تمام صفحات یک وب سایت، از جمله پست های وبلاگ را لیست می کند. اگر امکان بررسی و تجزیه تحلیل نحوه عملکرد خود را نداشته باشید تمام وقت و انرژیای که برای انجام این مراحل انجام دادهاید به هدر خواهد رفت. آپسئو همواره با مطالعه، توسعه، آزمایش و تاکتیک های بهینه سازی و سئو سعی می کند جهت انجام خدمات سئو سایت از فن آوری های جدید برای کمک به راه اندازی کسب و کارهای کوچک و شرکت های در حال رشد با روش های ارگانیک تمرکز و تلاش کند.

اگر نظر من را بخواهید، بحث پول درآوردن و افزایش درآمد، همیشه شیرین است! سیستم رتبه بندی گوگل از الگوریتم های مختلف تشکیل شده است که فاکتورهای مختلفی مانند مرتبط بودن،کیفیت و کاربرپسند بودن را در نظر میگیرد تا بتواند بهترین صفحات را برای جستجوی کاربر پیدا کند و آن را به او نشان دهد. مجموعهای از کارهای مختلف میتواند میزان لینک شدن صفحات سایت شما توسط دیگر سایتها را افزایش دهد و در نتیجه به بیشتر شدن بازدیدکنندگانتان کمک شایانی کند. گوگل سرچ کنسول: گوگل سرچ کنسول (که قبلاً با نام Webmaster Tools شناخته میشد) مجموعهای از ابزارهاست که به شما کمک میکند تا از سلامتی وبسایت و سازگاری آن با گوگل اطمینان حاصل کنید و به بررسی جنبههای مختلف سئو سایت خود بپردازید. برای اطلاع از نحوه نصب SSL با پشتیبانی هاست خود تماس بگیرید. گواهینامه SSL با اضافه کردن یک لایه امنیتی به اطلاعات رد و بدل شده بین شما و سرور سایت، امنیت اطلاعات رد و بدل شده را بالا میبرد.

برای یادگیری سئو باید از منابع معتبر استفاده کنید، مطالب یاد گرفته شده را به کار ببندید، نتیجه را ببینید و تجربه کسب کنید. در ادامه هر کدام از این سه بخش را به صورت کامل توضیح خواهم داد . کدام کانال بیشترین کاربر را به سایت شما هدایت کرده است؟ UGC مخفف User Generated Content به معنی محتوای تولید شده توسط کاربر است. 1. بطور کلی محتوای بهتر، جامعتر و با کیفیتتری تولید کنید. ناگفته نماند که تنها تعداد کلمه متن باعث برتری مقالات طولانیتر نشده است، و آنچه باعث این برتری شده است پوشش کاملتر و جامعتر موضوع مورد بحث بوده است.

نصب و استفاده از ابزارهای آنالیز وب نظیر گوگل سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس یک امر ضروری برای هر وبسایتی است. سئو پروسه ای زمان بر و مستمر است که اگر به درستی بر روی سایت پیاده سازی شود، نتایج ماندگار و ارزشمندی را برای وب سایت شما رقم خواهد زد. سئوی خارجی سایت یا Off Page SEO از تکنیک های بهینه سازی سایت است که در وب سایت شما لازم است انجام شود، مانند بک لینک. برحی از امکانات گوگل مانند featured snippets یا related questions تحت تاثیر سئو می توانند باشند. امروز دیگر مانند گذشته کلمات کلیدی در مرکز توجه سئو قرار ندارند، بلکه موتورهای جستوجو، صفحات را بر اساس مفهوم آنها به مخاطب نمایش میدهند و عبارات مترادف با کلمات کلیدی را نیز درنظر میگیرند. در زیر به تعدادی از سوالات متداول درباره سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو میپردازیم. ترافیک ارگانیک یعنی اینکه بدون پرداخت مبلغی، توسط موتورهای جستجو در صفحه اول جستجو قرار بگیرید و مخاطبان شما را در رتبه بالاتری از رقبایتان ببینند و وارد سایت شما شوند. اگر این فروشگاه اینترنتی روی کلمه “خرید موبایل” در چند رتبه اول گوگل باشد، احتمالا از بین 10 هزار نفری که ماهانه این کلمه را جستجو میکنند، چیزی بین 3 تا 4 هزار نفر را به وب سایت خود دعوت خواهد کرد.

قرارگرفتن در رتبهی اول جستجوی گوگل یکشبه اتفاق نمیافتد. این خصیصه در واقع یک راهنما برای ربات گوگل برای دنبال نکردن لینکهای نامربوط و غیر قابل تایید در صفحه است. ”nofollow” میتوان استفاده کرد عبارتست از لینک وبسایتهایی که قصد تایید آنها را ندارید. 4. از نوشتن پاراگرافهای طولانی و خستهکننده بپرهیزید. از نوشتن پاراگرافهای طولانی بپرهیزید و در بین پاراگرافها از تصاویر مناسب استفاده کنید. در تبلیغات گوگل با متوقف شدن پرداخت مبلغ به گوگل، سایت شما از صفحه نتایج جستجوی گوگل محو میشود در صورتیکه در سئو اگر سرمایه گذاری روی سئو را متوقف کنید، نمایش سایت شما در گوگل متوقف نمیشود. تفاوت سئو و تبلیغات در گوگل چیست؟ مطالعه بیشتر: گوگل آنالیتیکس چیست؟ مطالعه بیشتر: سئو محتوایی چیست؟ طبق مطالعه انجام شده توسط بکلینکو پستهای با حداقل ۲۰۰۰ کلمه رتبه بهتری در نتایج گوگل کسب کردهاند. همانطور که موقعیت مکانی یک فروشگاه حضوری بر میزان مراجعه و فروش آن تاثیرگذار است، برای یک سایت اینترنتی حضور در نتایج جستجو و کسب جایگاه در عبارات کلیدی اهمیت خواهد داشت و برای تحقق این مهم به یک چیز نیاز داریم؛ سئو.

این جمله خود به تنهایی اهمیت تجزیه و تحلیل دادهها و استفاده از یک ابزار مناسب مثل گوگل آنالیتیکس را برای بررسی وضعیت بازدید و سئو سایت مشخص میکند. قرار دادن صفحات در دسته بندی های مختلف، به گوگل کمک می کند تا اطلاعات بیشتری در مورد صفحات موجود در هر دسته بدست آورد. با استفاده درست از تیترهای H1 تا H6 درک درستی از محتویات متن به مخاطب و موتورهای جستجو میدهد و کاربر با یک نگاه سطحی موضوع مقاله و اینکه هر مطلب در کدام بخش گنجانده شده، آشنا میشود. اگر RFP را به شرکتهای سئو میفرستید، اما نمیدانید به کدام یک از خدمات سئو نیاز دارید، یک مشاور سئو میتواند توصیههای ارزشمندی را ارائه دهد.