فروش انواع شیشه ساختمانی در استان تهران

یک برند در صنعت شیشه میباشد که اولین تولید کننده شیشه سکوریت در ایران بوده ، شیشه های سکوریت در بازار به نام شیشه میرال معروف میباشند. آن ها به راحتی می توانند به نقطه تمرکز طراحی شما تبدیل شوند. شما قادر هستید با رنگ آمیزی روی این در شیشه ای یا با استفاده از طرح های آماده، یک طراحی منحصر به فرد و گیرا برای آن ایجاد کنید. شیشه به دلیل زیبایی که ایجاد می کند از قرن های پیش از آن برای طراحی داخلی و خارجی استفاده می شده. هنر معماری هر روز در حال پیشرفت می باشد و از مواد و ابزا جدید برای بوجود آوردن دکوراسیون جدید استفاده می شود. همانطور که گفته شده بود سه ماده کربنات دو سود، سنگ آهک و سیلیس مواد اصلی تشکیل دهنده شیشه می باشند.

  • شیشه های ساختمانی مانند شیشه های سکوریت و رفلکس دارای ویژگی ها و قابلیتهای مختلفی می باشند وبه عنوان مثال می توان به معماری ،‌میزان مقاومت شیشه و طراحی آن اشاره کرد.
  • انطباق رنگی شیشه‌های اسپندرال با سایر بخش‌های نما مستلزم در نظر گرفتن عوامل گوناگون می‌باشد.
  • شیشه سکوریت نوعی شیشه تابکارش شده است، اما با استحکام چهار برابر!
  • پنجره ها دارای شیشه های مات، شفاف و یا طرح دار می باشند که به وسیله فریم یا چهارچوب در محل نصب خود ثابت می مانند.

فروش انواع شیشه ساختمانی در استان تهران ED یا 4/4 که ضخامت این نوع شیشه‌ها از 1/8 تا 2/3 میلیمتر است. در ساخت لوازم تزئینی مانند گل، تابلو و غیره در ساختن ظروف آزمایشگاهی و یا ظروف آشپزخانه مانند لیوان، بطری و غیره و بالاخره در ساختن شیشه‌های مسطح که در دو نوع ساده و مشجر عرضه می‌گردد. اصلی ترین مواد تشکیل دهنده شیشه سیلیس ، کربنات و آهک است گرچه فرمول ها و روش های ساخت متفاوتی تاکنون برای ساخت شیشه ارائه گردیده است.

اصولاً برای شیشه خودروها و ویترین مغازه ها از این نوع شیشه استفاده می شود. این شیشه ها به دلیل چند لایه بودن از انتقال سر و صدا و انرژی فرابنفش جلوگیری می نمایند. اصولاً هنگام تولید شیشه یکسری حباب هایی ایجاد می شوند که با افزودن تصفیه کننده ها می توان آن ها را از بین برد. شیشه قزوین که در زمینه شیشه های فلوت – شیشه های شیت – جام شیشه فعالیت می کند.

این شیشه به‌عنوان شیشه نشکن شناخته می‌شود و نمی‌توان آن را برش داد. برش تنها بعد از روند خنک کنندگی شیشه آنیلینگ و در اندازه دلخواه انجام می‌شود. شیشه سکوریت تا بالاتر از ۱۲۰۰ درجه گرم می‌شود و سپس به سرعت تحت خنک کنندگی قرار می‌گیرد. از این شیشه در خودروسازی، ورودی ساختمان‌ها، لوازم خانگی و موارد دیگر استفاده می‌شود. این کاربرد نسبتا جدید در ساختمان های مدرن که فضای بیرونی و داخلی را به یکدیگر پیوند می دهد، امکان لذت بردن از باغ و پاسیو را در تمام طول سال و در هر شرایط جوی حتی در هنگام بارندگی نیز برای ساکنان فراهم می کند. و البته با وجود این گزینه ها می توانید از نور طبیعی حداکثر استفاده را در طول روز ببرید و با قابلیت عایق صوتی این شیشه ها، از سر و صدای فضای بیرون در امان باشید.

آن ها می توانند نور طبیعی را هدایت کنند تا مناطقی که تابش شدید نور خورشید دارند را به حداقل برسانند. علاوه بر این ، نور پراکنده در فضای اتاق پخش می شود و داخل خانه روشن تر می شود در عین حال ، از گرم شدن بیش از حد فضای داخلی جلوگیری می کند. انواع مختلفی از شیشه وجود دارد که در ساخت و ساز برای اهداف مختلف استفاده می شود. در ادامه این مطلب به بررسی خواص مهندسی و کاربرد این شیشه ها می پردازیم. با داشتن آگاهی و شناخت کامل در انتخاب شیشه می توانید تاثیر قابل توجهی برزیبایی فضا، آرامش ساکنین و هزینه های سرمایش و گرمایشی فضای داخلی ساختمان بگذارید.با ما همراه باشید تا شما را با انواع شیشه های ساختمان آشنا کنیم. عرضه و فروش این محصولات به دو صورت حضوری و غیر حضوری انجام می شود.

لیست قیمت شیشه ساختمانی درجه 1 در کشور های اروپایی

میزان مقاومت و سختی شیشه به ضریب مقاومت آن در برابر شکستگی بستگی دارد. به طور کلی می توان گفت، شیشه متریالی شکننده می باشد اما با افزودن موادی مانند لمینت ها می توان میزان مقاومت آن در برابر شکستگی را افزایش داد. شیشه لمینت ترکیبی از چند لایه متریالی است که در ساخت شیشه نرمال مورد استفاده شرکت شیشه ساختمانی قرار می گیرد. به همین خاطر وزن این شیشه ها نسبت به نوع معمولی بیش تر می باشد. شیشه تاشو یا شیشه آکاردئونی نمونه ای دیگر از انواع شیشه ها می باشد که امکان جمع کردن آن ها در یک طرف وجود دارد. از این رو استفاده از آن ها برای فضایی مانند بالکن، آلاچیق و بهار خواب مناسب است.

در صورت شکست، شیشه سکوریت به قطعات کوچک با لبه های صیقلی تبدیل می شود که قدرت برش بسیار کمتری نسبت به انواع شیشه های معمولی دارد. همین امر موجب افزایش ایمنی شده و خطر صدمه دیدن افراد را کاهش می دهد. یکی از معایب شیشه سکوریت این است که بعد از شکل گیری و حرارت دیگر نمی توان آنها را برش یا سوراخ کرد و اگر با الماس شیشه بری برخورد کنند خُرد می شوند. آن چه که در این مطلب از ساختمانچی به بیان آن پرداختیم، معرفی انواع شیشه ساختمانی و قیمت آن ها می باشد.

از این ماده در قسمت های مختلفی اعم از در، دیوار، پنجره، میزهای عسلی و سقف های شیشه ای استفاده می شود. شیشه ها به صورت متداول ترکیبی از سه ماده سیلیس، آهک و کربنات سدیم می باشد. از شیشه های رنگی بیشتر در ویترین مغازه ها، نمایشگاه ها، آزمایشگاه ها، ساختمان های صنعتی و ساختمان های مسکونی استفاده میشود. این شیشه ها در مقایسه با شیشه های معمولی بخش اعظمی از نور را جذب و بخش کمتر را از خود عبور می دهد .

شیشه سکوریت یا حرارت دیده، از انواع شیشه های ایمنی می باشد که به شیشه میرال هم معروف است. با فراوری مجدد شیشه فلوت و اعمال حرارت مجدد و خاص به شیشه، میزان مقاومت شیشه را تا چند برابر می توان افزایش داد. محصول بدست آمده شیشه سکوریت یا میرال ( شیشه نشکن) می باشد که مقاومت بیشتری در برابر فشار و شکستن ازخود نشان می دهد. هرگاه نیازبه مقاومت بیشتر باشد، از شیشه سکوریت می توان استفاده کرد. محصول بدست آمده شیشه سکوریت یا میرال ( شیشه نشکن) می باشد که مقاومت بیشتری در برابر فشار و شکستن از خود نشان می دهد.

گلس ضد گلوله چیست و چه تفاوتی با شیشه مقاوم در برابر گلوله دارد؟