فاجعه مرگبار برای مهاجران در آب‌های یونان؛ اعلام یک روز عزای عمومی در پاکستان/ عکس

فاحاث مرغبار برای موجهران در ابهای یونان;  اکروز یک روز عزای جمیلی در پاکستان/ اختر
ששטי מהיגירי מעבר קנד סד פנאהגו קח אז אז באדר “טברק” דר ליסועאם ה בוד בוד، גארשבנה דר מקוחים סולה צוון יונאנש עשועון و דרקון ה. بر اساس اعلام دفتر نخست وزیری پاکستان، شهباز شریف، نخست وزیر این کشور با صدور فرمانی برای برخورد قاطع با «افراد مرتکب قاچاق انسان در جنایت» گفت که مجرمان باید به «اشد مجازات» محکوم شوند. “. هر ساله هزاران جوان پاکستانی به صورت غیرقانونی راهی اروپا می شوند تا زندگی بهتری نسبت به گذرگاه های خطرناک پیدا کنند. شماره از وگوتیا پاکستان نیز از محاجران سوار بر فایتک مزبور بود. همچنین بر اساس اعلام وزارت امور خارجه پاکستان از این حادثه 12 نفر جان سالم به در بردند و 12 نفر نیز در این حادثه جان سالم به در بردند. آن منزیرتخانه اماری از نظر کل پاکستیان‌هایی که مسافرین این کاوتی بود، ندارد.
فاحاث مرغبار برای موجهران در ابهای یونان;  اکروز یک روز عزای جمیلی در پاکستان/ اختر
روزنامه گاردین شب گذشته در گزارشی بر اساس شهادت بازماندگان این سانحه که به گارد ساحلی یونان ارائه شده بود از تبعیض قومیتی توسط خدمه قایق در بین مسافران خبر داد و نوشت: در حالی که می توان افرادی از ملیت های مختلف را پیدا کرد. on board the boat نگهان، pakistani‌ها were forceed to تا به زیر عرشه بروند که همین مستهلک شده است شانس کانس بری زیدند مندن در آن عرشه بروند بهمین شانس بری زیدند مندن در آن عرشه در آن دیدند. یک مقام دانهور پاکستان که کے نامش شهدین، گفت بیش از 200 نفر بوده است. شهباز شریف ضمن ابراز تاسف از این حادثه، امروز (دوشنبه) را در پاکستان عزای عمومی اعلام کرد و همچنین از نیمه باز شدن پرچم این کشور در تمامی ادارات خبر داد. یونان نیز اعلام کرد که «بزرگترین فجایع مهاجران» اعلام شده است.

فاحاث مرغبار برای موجهران در ابهای یونان;  اکروز یک روز عزای جمیلی در پاکستان/ اختر
سازمان بین المللی مهاجرت و کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل تعداد مسافران این قایق را بین 400 تا 750 نفر تخمین زدند. 9 نفر به اتهام قاچاق انسان در منطقه کشمیر دستگیر شدند. मेडिया‌हाय पकास्टिकानी मियोवेड شدن 135 نفر از جان درباختگانی هستند. یک نفر عدنی که به تحقیر مضبور عید شد، اهل شهر «گجرات» ایستال «پنجاب» پاکستان است. این شهر مدتهاست که به مهل ترکه که کست تورک پاکستان را درادن، بدل شده است. تعداد بازماندگان این حادثه که چهارشنبه 23 خرداد رخ داد به 104 نفر رسید و جسد 78 نفر از سرنشینان قایق نیز پیدا شد. به گزارش بی بی سی، یونان یکی از اصلی ترین کشورهایی است که پناهجویان و مهاجران از خاورمیانه، آسیا و آفریقا وارد اتحادیه اروپا می شوند و ماه گذشته نیز گزارش شد که دولت یونان تعدادی از مهاجران را سوار بر قایق کرده و آنها را سوار کرده است. در وسط دریا در نزدیکی ساحل ترکیه رها ساخته است این کوگا با با کریں و کرتیک شفرت عادی شده است. مدیترانه، مصیر «مرجبار» به عروبا به عروبا بنا به روجرة بین‌هوائل مجازی‌رانه، مسیر دریای مدیترانه مسیر مرگبارترین مسیر برای محاجران است. تخمین زده می شود که از سال 2014 تا 2022 بیش از 19 هزار و 500 نفر در تلاش برای عبور از دریای مدیترانه از شمال آفریقا به اروپا جان خود را از دست دادند. بر اساس اعلام این سازمان، تعداد تلفات در جهان در سال گذشته به رکورد ۱۱۰ میلیون نفر رسید.
فاحاث مرغبار برای موجهران در ابهای یونان;  اکروز یک روز عزای جمیلی در پاکستان/ اختر
عبور از این دریا با تجهیزات ناایمن مانند قایق های بادی و با تعداد بیش از ظرفیت مسافر این سفر را خطرناک و مرگبار خواهد کرد. این قایق ها توسط باندهای جنایتکار و قاچاقچیان انسان هدایت می شوند. در تونس كه در لبيبي يكي از رياعلين كونتي است كه مجوهرات در الميديترانه ميزيدة للماء رائيه بهي درايترانه ميزيدة است، حتي قبرستان مخصوص غرق شدگان در دريا ساخته شد. بیشتر بخوانید: مهاجران قایق غرق شده در آب های یونان; احتمال فوت 298 تبعه pakistani 47236سورس و منبع خبر