علیرضا دبیر: به دنبال برگزاری جام باشگاه‌های جهان هستیم

جلسه‌ی نمایندگان تیم‌های حاضر در فینال لیگ برتر کشتی فرنگی امروز با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون، حمید یاری رئیس سازمان لیگ و سرمربیان و نمایندگان تیم‌های حاضر برگزار شد.
علیرضا دبیر در این جلسه با تشکر از تمامی تیم‌هایی که در لیگ حضور داشتند و سرمایه گذاری کردند گفت: لیگ برای ما مهم است و تمام تلاش خود را برای بهتر برگزار شدن آن انجام خواهیم داد.
وی با تشکر از مسئولان تیم‌های که در بیست و دومین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی حضور داشتند گفت: با حضور تیم‌ها در لیگ سرمایه در کشتی وارد شد و کشتی گیران به منافع مادی رسیدند.
دبیر در ادامه افزود: مسابقات در فضایی آرام برگزار خواهد شد و لطفاً شما نیز در این خصوص با عوامل برگزار کننده به نحو احسن همکاری کنید و با آرامش کشتی گیران خود را کوچ کنید.
رئیس فدراسیون کشتی با اشاره به اینکه جلسه‌ای را نیز با داوران مسابقات برگزار کرده است تصریح کرد: اگر اشتباه داوری صورت گرفت روی اسکوربورد برای حاضرین نمایش داده خواهد شد و ژوری با بلندگو موضوع داوری را برای همه توضیح می‌دهد.
وی در پایان خاطرنشان کرد: پس از پایان لیگ برتر هدف ما برگزاری جام باشگاه‌های جهان است تا کشتی گیران و مربیان قرارداد‌های خوبی را ببندند.
مرحله نهایی بیست و دومین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) روز جمعه ۱۸ آذر ماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می‌شود.
——–
https://www.yjc.news/fa/news/8303153/علیرضا-دبیر-به-دنبال-برگزاری-جام-باشگاه‌های-جهان-هستیم
——-
جدیدترین اخبار 1401 ایران
https://www.yjc.news/fa/news/8303153/علیرضا-دبیر-به-دنبال-برگزاری-جام-باشگاه‌های-جهان-هستیم