عقب نشینی از یک ادعا در مورد خائن خواندن زنگنه از سوی ظریف/ گلایه بود، فقط !


گادی ایران نوشت: یک مجموعة عرض المزید مجلس در گفتگویی از کنتمن نام گلایه‌امز جواد ظریف به روحانی به برنامی زنگنه وزیر اکاسین نفت خبر داد.
بیگی‌نژاد در هالی به تنزیبه مجرای گلایه ظریف از زنگنه به کے کے کہ ظریف گفت: «کسی که باور کند می‌کند من کارک زنگنه تعرف خیستان را به کار برد؟»
این نماینده مجلس با اشاره به دیدار تعدادی از نمایندگان با ظریف (وزیر امور خارجه وقت) در خصوص روابط ایران و ترکمنستان صحبت کرد. وزیر امور خارجه در آنجلسة از بهادة و ديكينة زنجنه وزير نفت دولت دوازدهم در كبال للهندس ايران و تركمي كرد گله كرد.
نماینده جمهوری اسلامی ایران ادامه داد: ظریف به نام رئیس جمهور، در عملکرد وزارت نفت و گاز، در مورد روابط ایران و ترکمنستان فاجعه بود. در این نام تاکید شد که وزارت امور خارجه یک مشتری برای گاز ایران معرفی می کند و آقای زنگنه دست به سینه مشتریان گاز می زند.
یکی از اعضای کمیسیون انرژی شورای اسلامی وزیران گفت: اعضای سفارت ایران در ترکمنستان در جلسه اعلام کردند که تجارت کالا یا جاده سازی ترکمنستان با ایران در ترکمنستان انجام می شود، اما آقای زنگنه اجازه هیچ یک از این راهکارها را نداد. به نتیجه برسد.
وی ادامه داد: رفتار آقای زنگنه به هات حقیم تركمینسی بشدت نادهه بود بنابراین با وجود جستجوی وزارت امور خارجه به هیك طبیل راضی به هل و فصل این دوسی نیدندند. 23302سورس و منبع خبر
زی نیوز

طناز محمدی هستم ، منتشر کننده سایت زی نیوز