نماد سایت زی نیوز

طلا و جواهر طلا و جواهری غفاری طلا و جواهر مشهد طلا جواهر | hsaatchi

طلا و جواهر طلا و جواهری غفاری طلا و جواهر مشهد طلا جواهر | hsaatchi

از جمله الماس‌های گراف می‌توان به گراف پینک اشاره کرد که یک الماس صورتی با وزنی بالغ بر ۲۰ قیراط است. آلفرد ون کلیف پس از ازدواج با استله آرپلز در سال ۱۸۹۵ میلادی با همکاری همسرش خط تولید کالاهای لوکس را در سال ۱۹۰۶ آغاز کرد. این برند برای استفاده از طراحی حیوانات، گل‌ها و طبیعت در کالاهای لوکس خود شهرت جهانی یافتند.

کادوی ولنتاین چی بخریم ؟ بهترین ایده کادو ولنتاین + نحوه کادو دادن

همچنین تعداد زیادی کارگاه طلاسازی خانوادگی وجود دارد که به تولید جواهرات کشور کمک می کنند. به خاطر داشته باشید که ایتالیا خانه برندهای طراح های برجسته مانند Damiani، Bulgari و همچنین روبرتو کوین است. همه اینها دلایلی است که باعث می شود جواهرات ساخته شده در ایتالیا در سراسر جهان محبوب شوند. شما برای خرید انواع طلاهای زنانه و مردانه با طراحی‌های خاص و منحصربه‌فرد می‌توانید به فروشگاه اینترنتی گالری پرسته در لینک طلا وجواهرات زیر مراجعه کنید.

نمی‌دانید بهترین مکان برای خرید آنلاین جواهرات به صورت آنلاین کجاست؟ در ادامه بهترین فروشگاه‌های طلا و جواهر آنلاین که در آن می‌توانید جواهرات خوب و مقرون به صرفه‌ای پیدا کنید را به شما معرفی می‌کنیم. میکی‌موتو اولین برند طراحی جواهرات ژاپنی بود که شهرت جهانی پیدا کرد. از جمله دلایل شهرت یافتن این برند ، می‌توان به استفاده از مرواریدهای نفیس و طراحی ساده و ظریف اشاره کرد. میکی‌موتو از سال 2003 تا سال 2008جواهرساز رسمی مسابقه میس آمریکا (دختر شایسته آمریکا) و از سال 2002 تا سال 2007، جواهرات مسابقه میس یونیورس (دختر شایسته جهان) بوده است.

هری وینستون (HARRY WINSTON)

ایتالیا همچنین مقدار قابل توجهی از تولیدات خود را صادر می کند که همگی دارای طراحی های ترند و فوق العاده ای هستند و در ساخت آنها از بهترین متریال استفاده می شود. جذابیت در عین سادگی باعث شده است که تولیدات این برند خاص و متفاوت باشند. طرح ها یا بسیار منحصر به فرد هستند و یا همان شکلهای کلاسیک با پیچ و تاب های جدید و مدرن را دارند.

طناز محمدی هستم ، منتشر کننده سایت زی نیوز

خروج از نسخه موبایل