صفر ماندن مرگ‌های کرونایی مازندران

۱۶ بیمار مبتلا به کرونا ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند، اما هیچ موردی از فوتی کرونایی در این مدت در استان ثبت نشد.
بستری ۱۵ بیمار مبتلا به کرونای جدید
دکتر فرهاد غلامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: ۱۵ بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ شبانه روز گذشته در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، پذیرش و بستری و ۲۱ نفر ترخیص شدند.او می‌گوید: ۱۱ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند.
۴۰ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ اکنون در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری هستند.به گفته دکتر غلامی موردی از فوت بر اثر ابتلا به کووید۱۹ امروز در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران ثبت نشده است.
بستری یک بیمار مبتلا به کرونای جدید در بابل
دکتر سید علی مظفر پور خوشرودی سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل هم با اشاره به پذیرش و بستری یک بیمار مبتلا به کرونای جدید ۲۴ ساعت گذشته در چهار بیمارستان زیرمجموعه این دانشگاه گفت: یک بیمار نیز با بهبودی نسبی مرخص نشد.شمار بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان‌های بابل اکنون ۴ نفر است که ۲ بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های بابل بستری هستند.به گفته دکتر مظفرپور موردی از فوت بر اثر ابتلا به کووید۱۹ امروز در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل ثبت نشده است.
——–
https://www.yjc.news/fa/news/8157884/صفر-ماندن-مرگ‌های-کرونایی-مازندران
——-
جدیدترین اخبار 1401 ایران