نماد سایت زی نیوز

رژه مقتدرانه نیرو‌های مسلح در شاهرود

اخبار جدید ایران 1401

این رژه باشکوه با حضور نیرو‌های نظامی و انتظامی استان سمنان در میدان ولایت شاهرود برگزار شد.در این آیین یگان‌های نمونه موتوری پیاده و موتوری قرارگاه عملیاتی لشکر ۵۸ تکاور ذوالفقار، تیپ ۱۵۸ شهید کشاورزیان، تیپ ۲۵۸ شهید پژوهنده، گروه پدافند هوایی ۱۰ محرم و نیروی انتظامی با اجرای رژه صلابت و اقتدار خود را نمایش گذاشتند.
امیر سرتیپ دوم ستاد حجت الله غلامی فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۵۸ تکاور ذوالفقار و ارشد نظامی آجا در استان سمنان در این آیین گفت: دفاع مقدس مجموعه‌ای از ارزش‌های انسانی و اسلامی بود و تمام آن چیزی را که برای شکوفایی استعداد ملت ایران لازم بود را در خود داشت.
غلامی اظهار داشت: در ایران برخلاف دیگر کشور‌ها نه پایان جنگ بلکه شروع آن گرامی داشته می‌شود، چرا که معنای آن دفاعی مقدس و ارزشمند برای حفاظت از وطن و جان و مال و ناموس مردم است.
فرمانده قرارگاه عملیاتی لشکر ۵۸ تکاور ذوالفقار با بیان اینکه ابرقدرت‌ها تمام نیروی خود را علیه ملت ایران به کار بستند و موفق نشدند، افزود: شاهد این موضوع وجود اسیرانی از ۳۰ کشور در طول جنگ تحمیلی بود، اما به رهبری امام راحل، یکدلی و غیرت رزمندگان و همدلی ملت ایران، دشمن به نتیجه‌ای نرسید و بنابراین هفته دفاع مقدس فقط مربوط به نیرو‌های مسلح نیست بلکه تمام مردم ایران در این پیروزی سهیم هستند.
وی افزود: در دوران دفاع مقدس نیرو‌های مسلح در پیشانی و مردم در عمق میدان مبارزه با دشمن بودند.
ابوطالب جلالی فرماندار شاهرود نیز در این آیین گفت: نیرو‌های مسلح بنیان فعالیت خود را بر ایثار و جهاد بنا نهادند و امنیت، استقلال و تمامیت ارضی کشور نیز به واسطه این ظرفیت بزرگ تأمین می‌شود.
——–
https://www.yjc.news/fa/news/8245167/رژه-مقتدرانه-نیرو‌های-مسلح-در-شاهرود
——-
جدیدترین اخبار 1401 ایران

خروج از نسخه موبایل