رستم قاسمی با تمام توان خدمتگزار نظام جمهوری اسلامی بود

واکنش وزیر ارشاد به درگذشت وزیر سابق شهرسازی؛ متن پیام محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شرح زیر است: «انا لله و انا الیه راجعون خبر درگذشت برادر مومن و انقلابی، یادگار دوران دفاع مقدس، وزیر شجاع و پرتلاش دولت مردمی، مهندس رستم قاسمی موجب تاسف و تاثر عمیق شد. 
آن مرحوم در حیات طیبه خویش همواره نیرویی تلاشگر و دارای روحیه بسیجی بود که هم در عرصه دفاع از کیان این سرزمین و هم در میدان کار و تلاش با پذیرش مسئولیت‌های سنگین، همواره با صلابت و ایمان راسخ، با تمام توان و همت، در خدمتگزاری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حاضر و پابرجا بود. 
اینجانب ضمن عرض تسلیت فقدان این مدیر خدوم و سرباز ولایت به محضر رهبر معظم انقلاب، حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)، رئیس جمهور محبوب و مردمی آیت الله دکتر رئیسی و همکاران دولت مردمی، دوستان و علاقه‌مندان آن مرحوم بالاخص خانواده گرامی ایشان، از درگاه ایزد منان در سالروز شهادت حضرت صدیقه طاهره (س) برای روح بلند و آسمانی مرحوم رستم قاسمی، رحمت و مغفرت و برای بازماندگان معزز صبر و اجر خواستارم. محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی»
  رستم قاسمی، وزیر سابق راه و شهرسازی و از افراد دوران دفاع مقدس، بعد از یک دوره تحمل بیماری درگذشت و در روز شهادت حضرت زهرا به همرزمان شهیدش پیوست.
——–
https://www.yjc.news/fa/news/8303494/رستم-قاسمی-با-تمام-توان-خدمتگزار-نظام-جمهوری-اسلامی-بود
——-
جدیدترین اخبار 1401 ایران
https://www.yjc.news/fa/news/8303494/رستم-قاسمی-با-تمام-توان-خدمتگزار-نظام-جمهوری-اسلامی-بود