رسانه‌ها به مقابله با همجمه‌های منفی و جنگ رسانه‌ای دشمنان بپردازند

نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان در خطبه‌های این هفته نمازجمعه زاهدان با گرامیداشت هفته بسیج، گفت: در اوضاع کنونی مسوولان باید بدون توجه به هیجانات با قوت به مسیر خود ادامه دهند و رسانه‌ها با بکارگیری همه ظرفیت‌ها به مقابله با همجمه‌های منفی و جنگ رسانه‌ای دشمنان بپردازند.
حجت الاسلام والمسلمین محامی  بسیج را شجره طیبه عنوان کرد و افزود: تقویت این نیروی مردمی لازمه ارتقای امنیت ملی، اقتدار و اعتلای نظام اسلامی است.
وی بیان کرد: با توجه به اینکه نقش بسیج در عرصه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی، اداری و امنیتی و تعالی و پیشبرد ارزش‌ها و اهداف انقلاب اسلامی انکار ناپذیر است باید این نهاد ارزشمند در بخش‌های مختلف تقویت شود.
امام جمعه زاهدان با بیان اینکه دشمنان اقتدار نظام اسلامی را هدف قرار داده‌اند افزود: دشمنان نظام اسلامی از اقتدار انقلاب ترس دارند و به بهانه‌های مختلف بدنبال ایجاد تفرقه افکنی در بین مردم هستند.
حجت الاسلام والمسلمین محامی  افزود: ایران اسلامی امروز در عرصه‌های مختلف علمی، دفاعی و اجتماعی پیشرفت کرده که دشمنان از این اقتدار ترس و وحشت دارند و یکی از عوامل مهم دفاعی کشور در مقابل این هجمه دشمنان بسیج و نیرو‌های نظامی هستند.
نماینده ولی فقیه سیستان و بلوچستان تصریح کرد: دشمنان نظام با راه انداختن جنگ‌های ترکیبی و بر هم زدن وحدت و مقاومت یکپارچه و جنگ‌های رسانه‌ای و تبلیغات گسترده سعی دارند مردم را تحت تاثیر قرار دهند که هوشیاری شهروندان خط بطانی بر توطئه آنهاست.
امام جمعه زاهدان افزود: دشمن برای براندازی اقتدار نظام اسلام دست به این اغتشاشات زده و افرادی که دست نشانده و فریب خورده خودشان هستند را برای براندازی نظام اجیر کرده، درحالیکه ملت بصیر و همیشه در صحنه ایران و همچنین نیروی انتظامی و نظامی اجازه نخواهند داد دشمن به توطئه خود دست پیدا کند.
وی با تبریک ولادت حضرت زینب (س) گفت: حضرت زینب (س) اسوه صبر، ایثار و عفاف و حجاب بود و زنان و مردان امروز باید از استقامت آن حضرت درس بگیرند.
نماینده ولی فقیه سیستان و بلوچستان با اشاره به اهمیت عفاف و حجاب در جامعه گفت: با توجه به اینکه رعایت حجاب و عفاف علاوه بر امنیت و مصونیت فردی و اجتماعی، سبب قرب الهی نیز می‌شود همگان باید برای گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در جامعه تلاش کنند.
فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان نیز پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته زاهدان گفت: بررسی فعالیت‌های موثر بسیج نشانگر تدبیر دوراندیشانه و استثنایی امام راحل در تاسیس این نهاد مردمی است، زیرا بسیج همان نیرویی است که دیروز، امروز و فردا دسیسه‌های دشمن را خنثی کرده، می‌کند و همچنان ثابت قدم در این مسیر گام برخواهد داشت.
سردار احمد شفافی ادامه داد: دستاورد همت سترگ و همراهی موثر نیروی مؤمن و مقاوم بسیج در کنار دیگر نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران، توفیقات بسیاری را برای مملکت آفریده است.
——–
https://www.yjc.news/fa/news/8291872/رسانه‌ها-به-مقابله-با-همجمه‌های-منفی-و-جنگ-رسانه‌ای-دشمنان-بپردازند
——-
جدیدترین اخبار 1401 ایران
https://www.yjc.news/fa/news/8291872/رسانه‌ها-به-مقابله-با-همجمه‌های-منفی-و-جنگ-رسانه‌ای-دشمنان-بپردازند