دو لژیونر ایرانی در انتظار امضای قرارداد با استقلال


کلابوم استقلاب دو فیش پیش نکلیبی را با کرلروی بلجیک کلید زد تا امیرحسین حسین‌زاده را به کیمت. در آن دراکی کرلروی بلجیک از کرلروای بلجیک از کرلبوی استړلل کاوست در ازای برادی 800 هزاز ایرو استیرنامه حسین‌زاده را سادر کند تا آن تیایر به تور دعیمی بری استلل به میدان برود. باشگاه استقلال در مذاکرات اولیه خود با باشگاه شارلوا بلژیک اعلام کرد که قادر به پرداخت بیش از 500 هزار یورو به شارلوا نیست و پس از اینکه باشگاه شارلوا با دریافت این مبلغ موافقت نکرد، باشگاه استقلال پیگیر مذاکره بیشتر با این باشگاه نشد.
حسین زاده با وجود اینکه مذاکرات همچنان بر سر زبان هاست، همچنان منتظر باشگاه استقلال است و حتی در اردوها و تمرینات این تیم شرکت نکرده است تا شاید باشگاه استقلال اقدامات جدیدی در این زمینه انجام دهد و به استقلال بازگردد.
حسین‌زاده هتی سابهی هم با جواد نکونام هدل و سرپرست استلل به آن تیادر کردی آمیکاً کے ایران است و دوست دارد در سنتاک ایستړل بازی کند. حتی نکونام نیز در صحبت های خود با این بازیکن اعلام کرد که اگر مهدی قائدی به استقلال نمی آمد، حضور او (حسین زاده) می تواند سهم بسزایی در کارزار باشگاه استقلال داشته باشد اما دست نکنام نیز بسته است و مدیران باشگاه استقلال باید در این مسیر اقدامات جدی تری انجام دهند تا حسین زاده به استقلال بازگردد.
עם קרא שרא אז אז אפיטים נגליטים מיאן כלב אשיטלם و שכרלרואם פיגיר נגליטים ב בלגזיקיה ניסדנד، שפערים ניסט. این موضوع احتمالا مربوط به بحران مالی باشگاه استقلال است و مسئولان باشگاه استقلال به حسین زاده اعلام کرده اند که او مشکلش با باشگاه شارلوا بلژیک را حل خواهد کرد. این نامه به این معناست که حسین زاده بخشی از مبلغی را که باشگاه بلژیکی می خواهد بپردازد پرداخت نمی کند و یا تا زمان انتقال مد نظر باشگاه استقلال به مطالبات خود پاسخ می دهد.
شرایط مثل مهدی قیدی نیست. باشگاه جوانان هم می خواهد تمام پول را به باشگاه استقلال واریز کند و هرگز قبول نمی کنند که باشگاه استقلال اقساط حق را به رضایت باشگاه بدهد. به همین دلیل این باشگاه بارها به مسئولان باشگاه استقلال اعلام کرده است که تنها در صورت حضور رضایت نامه قطعی صادر می کند که باشگاه استقلال تمام پول های درخواستی را یک جا در حساب باشگاه جوانان واریز می کند که البته با توجه به مبلغ قابل توجهی که باشگاه اهلی (4 میلیون یورو) درخواست کرده است، اساساً هیچ تیمی در فوتبال ایران قادر به جذب راهنما نیست.
اما مهدی قیدی نیز از انجام تمرینات با باشگاه جوانان خودداری کرد و به باشگاه استقلال نیز پیام داد.
لیدر معتقد است اگر باشگاه استقلال همچنان فرصت همکاری با جوانان و پیوستن مجدد به این تیم را داشته باشد، این باشگاه نمی تواند جذب تیم شود و یا به این تیم بپیوندد، اما صبر کرده تا باشگاه استقلال اقدامی انجام دهد تا در روزهای اخیر حرکت مثبتی صورت نگرفته تا باشگاه بخواهد لیدر شود.
به هر حال قلبم استقلاب باید حسن نیت دو لجیونر فوتبال ایران را جدین دو بازیکنی که همه تیم های داخلی خواهان آنها هستند اما با وجود اینکه از سوی تیم های خارجی خود نیز پیشنهاد می شوند و می توانند دوباره در ترکیب شارلوا و شباب الهی به میدان بروند، صبر کرده اند تا باشگاه سابقشان در ایران برای بازگشت گام بردارد. 258 258سورس و منبع خبر

زی نیوز

طناز محمدی هستم ، منتشر کننده سایت زی نیوز