نماد سایت زی نیوز

دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی | آموزشگاه آپادانا تبریز

تعمیر تجهیزات پزشکی Medical Device همیشه کاری با دقت و دانش بالا بوده است.برای یادگیری اولیه با ما همراه باشید. تعمیر یونیت دندانپزشکی میتواند به خودی خود بسیار پرهزینه باشد، بخصوص اگر دستگاه قدیمی و فرسوده باشد، لذا اهمیت عیب دقیق و صحیح دستگاه ، بسیار کلیدی و حیاتی می باشد. بنابراین توصیه ما اینست که در مواقع بروز ایراد، ابتدا تشخیص درست عیب را مد نظر قرار دهید و سپس دست به انجام تعمیرات بزنید. تعمیر تجهیزات پزشکی یاد شده در بالا قسمتی از فعالیت های شرکت در این حوزه و با توجه به استفاده زیاد این محصولات علی الخصوص در زمان همه گیری کرونا می باشد. همراه با تجربه بیش دو دهه فعالیت ، زمینه ساز ره آورد الکترونیک در تاسیس استارتاپ ۱۴۰۰ ، با هدف گسترش خدمات تعمیر بردهای الکترونیکی در سراسر کشور بوده است. اکنون با بیش از 100 نماینده فعال در قالب یک استارتاپ فنی و مهندسی مجهز به تجهیزات تست و تعمیرلوازم الکترونیک ، آماده ارائه خدمات زیر به هموطنان گرامی میباشیم.

تعمیر تجهیزات پزشکی بیمارستانی

در واقع هر کدام از این وسایل و تجهیزات و ابزار با هدف خاصی توسط تولید کنندگان این عرصه ساخته شده اند و به بازار عرضه می شوند. وسایل و ابزارهایی که در زمره گروه تجهیزات پزشکی قرار می گیرند بسیار زیاد و متنوع هستند. هدف از ساخت انواع وسایل و تجهیزات پزشکی حداقل در یکی از گروه های زیر دسته بندی می شوند.

گارانتی کلیه تجهیزات پزشکی و خدمات ارایه شده در شرکت سینا صنعت آرامیس بر اساس قرارداد ارایه شده و مندرج در محصول و تضمین کیفیت قطعات و خدمات ارایه شده در زمان اعلام شده می باشد . توربین های دندانپزشکی برای برداشت‌های سطحی از روی دندان‌های بیمار بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. این قطعات در سرعت حدود ۳۵۰ هزار دور در دقیقه حرکت می‌کنند و عواملی مانند استفاده از فرزهای بی کیفیت و … بر طول عمر توربین های دندانپزشکی تاثیرگذار است.

بخش های مختلف یک فشارسنج به عنوان یکی از ابزارهای مهم در تجهیزات پزشکی و بیمارستانی

برای مثال؛ پس از پایان دوره و اخذ مدرک معتبر بین المللی می‌توانید در شرکت‌های تولید و فروش تجهیزات پزشکی، بیمارستان‌ها، آزمایشگاه‌ها، مراکز تصویربرداری، کلینیک‌ها و مطب‌های دندانپزشکی در بخش‌های تکنسین و یا مدیرت فروش مشغول به کار شوید. برگزاری دوره آموزش تعمیر تجهیزات پزشکی در کارگاههای مجهز کامتک زیر نظر تعمیرکار بردهای پزشکی مقدور میباشد. علاقمندان و کارشناسان مهندسی پزشکی و دانشجویان میتوانند با شرکت در دوره اموزش تعمیر لوازم پزشکی بازار کار و کسب خوبی بدست آورند.

ویژگی کار یک تعمیرکار تجهیزات پزشکی چگونه است؟

دوره تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی | آموزشگاه آپادانا تبریز

دوره آموزشی تعمیرات تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی در آموزشگاه آپادانا در تبریز، یکی از بهترین گزینه‌ها برای افرادی است که به دنبال افزایش دانش و مهارت در زمینه تعمیرات تجهیزات پزشکی هستند. با حضور در این دوره، دانشجویان می‌توانند به بهترین شکل مهارت‌های لازم را برای تعمیر و نگهداری تجهیزات پزشکی بدست آورند و به راحتی در بازار کار جای خود را پیدا کنند. اخیرا یکی از تازه‌ترین رشته‌هایی که قدم به عرصه دنیای تکنولوژی جهانی گذاشته، رشته مهندسی پزشکی است. هدف اصلی رشته مهندسی پزشکی، تربیت نیروهای متخصص در زمینه آشنایی، عیب یابی و تعمیرات تجهیزات پزشکی است. رشته مهندسی پزشکی در قدم نخست به بهره‌برداری، تعمیر، پشتیبانی، نگهداری، تنظیم و استانداردسازی دستگاه‌ها پرداخته و در مراحل تخصصی‌تر شاهد توسعه، ارتقاء و بهبود دستگاه‌های پزشکی و حتی طراحی و ساخت یک دستگاه خواهیم بود. یادگیری تعمیرات تجهیزات دندانپزشکی ساده تر از تجهیزات پزشکی بوده و تعداد وسایل در این حرفه محدود تر هست.

طناز محمدی هستم ، منتشر کننده سایت زی نیوز

خروج از نسخه موبایل