دشمن به‌دنبال تضعیف نیروی انتظامی است

آیت الله صفایی بوشهری ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه بوشهر گفت:  حادثه درگذشت خانم امینی حادثه‌ای  تلخ است و تمام مسئولان ارشد نظام هم در این رابطه اقدام لازم و قانونی را انجام داده‌اند و می‌دهند  تا جایی که رئیس‌جمهور شخصاً این مسئله را پیگیری کرده است.
او می‌گوید: روشن شدن ابعاد این ماجرا خواسته همه مردم است و همه به دنبال برخورد قانونی بعد از کشف حقایق این مسئله هستند، اما دشمنان قسم‌خورده این انقلاب به دنبال یک موضوعاتی هستند تا در ایران با تخریب و آشوب بتوانند به امنیت کشور ضربه زنند.
امام جمعه بوشهر بیان کرد که اگر امنیت در یک جامعه باشد آن جامعه در مسیر پیشرفت قرار می‌گیرد و در غیر این صورت تمامی امور در سایه ناامنی به درستی انجام نمی‌شود.
آیت الله صفایی بوشهری عنوان کرد که آنچه امروز در جامعه شاهد هستیم دستمایه قرار دادن اعتراض مردم و موج سواری دشمنان است برای رسیدن به اهداف پریشان به نوعی که توهین به مقدسات، سوزاندن پرچم کشور که نماد عزت و سربلندی یک آب و خاک است، تخریب اموال عمومی آسیب زدن به نیروهای نظامی و انتظامی و توهین به مردم و زنان محجبه بستری شده برای ناامنی در جامعه که دشمنان تلاش می‌کنند با آن ایران را به سمت حوادث تلخ کشورهای منطقه سوق دهند.
او گفت: نیروی انتظامی همواره حافظ امنیت بوده و با این حادثه شدیدترین هجمه‌ها علیه نیروی انتظامی شکل گرفت. به این دلیل که نیروی انتظامی حافظ امنیت کشور است، دشمنان به دنبال تضعیف این نیروی حافظ امنیت هستند.
خطیب جمعه بوشهر گفت:  دشمنان بدانند آن اشتباه بزرگی که جامعه  در حکومت امیر المومنین مرتکب شد و با تهاجم فرهنگی سیاسی توانستند مردم را از ولایت جدا کنند و بعد به مردم ضربه بزنند، ما مرتکب نخواهیم شد و با عبرت‌های سیاسی تاریخ اسلام و ایران و معرفت و دانش دینی تا زنده‌ایم حریم مقام معظم رهبری را حفظ خواهیم کرد.
آیت الله صفایی بوشهری تاکید کرد که  آمریکا با داشتن بمب اتمی حادثه تلخ هیروشیما چگونه می‌تواند خود را حامی حقوق بشر بداند.
او   با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: مقاومت عامل دفاع و پیشرفت است و در دفاع مقدس با حضور سرداران، رزمندگان، حمایت‌های مردم و با عنصر مقاومت و رهبری امام راحل حماسه‌ای آفریده شد که در تاریخ اسلام و ایران و جهان همیشه ماندگار خواهد بود.
به گفته نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، دفاع مقدس کتابی است برای آموزش دفع بحران‌ها و کسب پیروزی و موفقیت به همین خاطر باید در تهاجم‌های فرهنگی اقتصادی و سیاسی  از دفاع مقدس درس گرفت و مقاومت را سرلوحه کار قرار داد.
آیت الله صفایی بوشهری گفت:  اساس حرکت نظام بر اساس جوهره مقاومت، دانش، مدیریت و جهاد برای تمدن آفرینی اسلامی است.
خطیب  جمعه بوشهر با تقدیر از بیانات روشن گرانه، بصیرتی و عدالتخانه رئیس جمهور در سازمان ملل گفت: وی به خوبی نشان داد که ماهیت جهان استکبار چیست و تحریف، انحراف و وارونه جلوه دادن در جوهره‌ی این جرثومه‌های پلید است.
او می‌گوید: نشان دادن عکس سردار سلیمانی از سوی رئیس جمهور در سازمان ملل نشان داد که جنایت کار چه کسی است و با این حرکت خواهان محاکمه قاتلان سردار سلیمانی شد.
 
——–
https://www.yjc.news/fa/news/8245445/دشمن-به‌دنبال-تضعیف-نیروی-انتظامی-است
——-
جدیدترین اخبار 1401 ایران