نماد سایت زی نیوز

دانلود نرم افزار تخصصی آموزش زبان انگلیسی از اول تا آخر | zabannew

دانلود نرم افزار تخصصی آموزش زبان انگلیسی از اول تا آخر | zabannew

یکی از جدیدترین محصولات پیکسار و والت دیزنی انیمیشن «قرمز شدن» است. این انیمیشن داستان میلین دختر چینی-کانادایی را روایت می‌کند که وقتی احساسات شدیدی را تجربه می‌کند تبدیل به یک پاندای سرخ بزرگ می‌شود. برای روشن کردن معنای خود می توانید کلمات “سال” را قبل از هر سال قرار دهید.

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی Busuu

هر زبان‌آموز پس از ثبت‌نام، باید زبان مادری و سطح زبان موردنظر خود را مشخص کند. پس از این کار فهرستی از کسانی که زبان مادری یا زبان در حال یادگیری آنها با فرد تناسب دارد نمایش داده می‌شود. شما در اپلیکیشن Hallo می‌توانید به صورت رندوم با افراد مختلف در سرتاسر دنیا حرف بزنید و برای خودتان دوست و هم صحبت خارجی پیدا کنید. همچنین می‌توانید افراد را دنبال کنید و با آن‌ها برای تمرین مکالمات بعدی هماهنگ شوید. در اپلیکیشن Fun English تعداد زیادی موضوع جالب ارائه می‌شود که بچه‌ها می‌توانند بر اساس علاقمندی خود، درس موردنظر را انتخاب و مهارت‌های شنیداری و گفتاری را تمرین کنند.

زمان حال ساده در انگلیسی

شیوا با تکنیک های مختلف تشخیص کلمات را در گفتگو برایتان ساده تر می کند و به این ترتیب راحت می توانید مقصود گوینده را متوجه شوید. در آخر امید وارم از حرف هام ناراحت نشید و سوء تفاهم پیش نیاد. ممنونتون میشم بنده رو( صادقانه) راهنمایی کنید که از کجا شروع کنم که نتیجه بگیرم. ولی در کل ب خاطر دانشگاه نمیخوام زبان یاد بگیریم یکی از آرزوهام یاد گرفتنه زبانه.

این طلسم می‌تواند پدر یان را که پیش از تولد او از دنیا رفته است، برای یک روز زنده کند. یان از جادو استفاده می‌کند اما در میانه کار برادرش می‌رسد و تمرکزش قطع می‌شود. جادو نیمه‌کاره عمل می‌کند و این دو برادر فقط پاهای پدرشان را می‌بینند. می‌توانید هر انیمیشن زبان انگلیسی را در دو یا سه مرتبه مشاهده کنید. سپس آن را دوباره با زیرنویس ببینید و هر جایی را که متوجه نشده بودید، ویدئو را متوقف کرده و آن را بررسی کنید.

کاربرد های it

گروه‌بندی واژگان در دسته‌های مجزا، طرح پرسش‌های متنوع از هر لغت برای درک بهتر معنا در کنار محیط کاربرپسند، این اپلیکیشن را تبدیل به محیطی جالب و کاربردی برای یادگیری کلیک کلمات کرده است. اپلیکیشن Wordup در کنار معانی لغات، آن را در قالب فیلم، سریال، موسیقی، سخنان بزرگان و اخبار نشان می‌دهد تا نه تنها معنی لغت را یاد بگیرید بلکه با کاربرد آن هم آشنا شوید. پس بهتر است از همان ابتدا، دست روی کتاب یا مجموعه کتاب‌هایی بگذارید که بعد از خواندنشان احساس کنید همان چیزی که نیاز داشتید را مطالعه کردید. آموزش به شیوه‌ای ساده و مخاطب‌پسند، موضوعات جذاب و فعالیت‌های سرگرم‌کننده، زبان‌آموزان را وادار به فعالیت کرده و جسارت آن‌ها را برای به کارگیری آموخته‌ها افزایش می‌دهد.

طناز محمدی هستم ، منتشر کننده سایت زی نیوز

خروج از نسخه موبایل