خرید و فروش اسب نژاد مادیان و ترکمن و کردی نر و ماده در شیپور | RoyalHorse

افرادی که از دنیای این حیوان نجیب آگاه نیستند باید در وهله اول بدانند که هزینه نگهداری این حیوان کمی زیاد بوده و همچنین باید به موارد مختلفی همچون غذای آن مثل یونجه خشک دقت شود تا بتوان تا سالیان متمادی این اسب را سلامت نگه داشت. هورس مارکت، به پشتوانه اعتماد شما، در صدد است تا زمینه تبادل اطلاعات، خدمات و کالا میان شما عزیزان و فعالان صنعت اسب و سوارکاری را فراهم سازد؛ این مهم جزو نیازهای اساسی این صنعت بود که به لطف الهی و توجه و استقبال شما، گام های نخستین آن برداشته شده است. در پایان متذکر میشویم هورس مارکت مسئولیت و اطلاعاتی در رابطه با صحت آگهی ها ندارد لذا نسبت به درستی آگهی ها اطلاع کافی حاصل فرمایید. این نژاد در کشور بلژیک در سال 1992 از فرایند اصلاح نژادی اسب های هولشتاین، KWPN، بلژین و فرنچ با هدف تولید اسب پرشی با کیفیت بوجود آمد. این نژاد به دلیل هوش و استعداد بالا، فنوتیپ، توان بدنی و تعادل در راه رفتن، جزء موفق ترین نژاد ها در پرش و درساژ است. خاستگاه نژاد اسب آیریش، مزرعه پرورش اسب درفت در کشور ایرلند است.

در کنار خدمات فروش و استعلام میکروچیپ اسب در این مجموعه می توانید از خدمات پزشکی آن نیز بهره باشگاه اسب سواری بگیرید. مجموعه irhorse از بزرگ ترین مراجع رسمی و فروشگاهی در زمینه لوازم سوارکاری و اسب، تلاش دارد بالاترین کیفیت، پشتیبانی و پاسخگویی را توسط یک تیم حرفه ای ممکن سازد و بدین وسیله، امکان مقایسه آسان و انتخاب مناسب در کمترین زمان را برای مشتریان فراهم آورد. این نژاد به دلیل قدرت آموزش پذیری بالایی که دارد، در درساژ و پرش موفق است. این نژاد را به دلیل استقامت بالایی که دارد می توان برای انواع رشته های سوارکاری کودکان آموزش داد.

  • از جل برای پوشاندن چهارپایان از جمله اسب و شتر استفاده می شود.
  • بعضی از افراد امروزه به دنبال خرید اسب با رنگهای بسیار خاص و منحصر به فرد می باشند و در میان نژادهای مختلف اسب، نژاد کرد از تنوع بسیار ویژه ای در این زمینه برخوردار بوده و اگر به سراغ نژاد کرد افشاری بروید، بی شک می توانید بهترین خرید ممکن را در زمینه زیبایی اسب داشته باشید.
  • در مورد اسب های مادیان ، سلامت رحم و توانایی باروری و به دنیا آوردن کره های سالم ، امتیازی است که در زمان مشخص کردن هزینه خرید اسب ، در نظر گرفته می شود .
  • ژنتیک این نژاد بوسیله انتقال سیلمی ها یا اسپرم آنها با هدف اصلاح نژادی و تولید اسب های ورزشی ارزشمند به گستردگی صورت می گیرد.
قبل از هر چیز مهم است که هدف خود را از خرید اسب مشخص کنید – آیا هدف شما از خرید اسب سوارکاری و تفریح است؟ یا شرکت در مسابقات سوارکاری؟ یا استفاده از اسب برای کارهایی مانند کشیدن درشکه؟ و یا کاری دیگر؟ در هر صورت انتخاب هدفی مشخص از خرید اسب قبل از خرید ضروریست. مجموعه سمند کوهساران، مجموعه ای فعال در زمینه تربیت انواع اسب های مسابقه، مشاوره در امر خریداری و نگهداری اسب، تربیت اسب های جوان فعالیت خود را از سال 1989 در استان مازندران آغاز نموده است. ما شما را به دنیای زیبای اسب معرفی خواهیم کرد و واقعیت های این صنعت زیبا را در اختیار شما قرار خواهیم داد. مجموعه سمند کوهساران شما را به خرید و فروش بهترین اسب ها دعوت می نماید. یک نکته بسیار مهم و اساسی را شما در رابطه با خرید اسب کرد باید بدانید و نکته فوق عدم شناسنامه دار بودن این اسبها در سطح بین الملل می باشد و طبیعتا این اسب را نمی توان به کشورهای همسایه صادر نمود اگرچه در سطح بازار جهانی نیز خیلی محبوب و مشهور می باشد. این مجموعه با برترین تولیدکنندگان داخلی همکاری داشته و واردات مستقیم محصولات خارجی با حذف واسطه ها ار انجام می دهد.

خرید و فروش اسب نژاد مادیان و ترکمن و کردی نر و ماده در شیپور

اسب های نژاد عرب از ظاهری زیبا، اخلاق مهربان و ملایم، قدرت و استقامت بالایی برخوردارند. با خرید سرویس وی آی پی، آگهی شما در همین صفحه به صورت وی آی پی فعال شده و بالای آگهی ها قرار می گیرد. صعود آگهی شما به بالای لیست، باعث نمایش بیشتر و بهتر آگهی شما شده و منجر به افزایش کلیک و بازدید آگهی می شود. وی آی پی فرصتی است تا شما بتوانید با کمترین هزینه آگهی خود را بالانشین کنید . اسب کرد معمولاً در مناطقی مانند کرمانشاه، آذربایجان غربی، زنجان، لرستان، اصفهان و کردستان یافت می شود و برخی از مردم این شهرها به پرورش این اسب زیبا و اصیل مشغول هستند.

خرید انواع مادیان دوخون پرشی

خرید و فروش اسب نژاد مادیان و ترکمن و کردی نر و ماده در شیپور | RoyalHorse یکی از حیوانی که عمر طولانی و سابقه دیرینه در ایران دارد و در گذشته از آن استفاده زیادی می کردند اسب ایران اصیل است که امروزه به خاطر قشنگ و زیبا بودن و همچنین خصوصیاتی نظیر عمر طولانی، قدرت بالا و رام و دوست داشتنی بودن طرفداران زیادی نه تنها در ایران بلکه در جهان را به خود اختصاص داده است. چون می توانند برای سوارکاری و یا برای کوهنوردی از آن استفاده نمایند این اسب به خاطر سم محکم و پهنی که دارد به راحتی بر سنگ و کلوخ راه می روند و رام و دوست داشتنی هستند اسب مشکی همواره به قشنگ ترین اسب شهرت دارد که آمار خرید و فروش آن در میان دیگر نوع اسب بیشتر است. اسب ها هر چه جوان تر و تنومندتر باشند قیمتش بالاتر است و برای مسابقات اسب دوانی مناسب ترند. اسب های پیر و کره اسب فروشی نابالغ از اسب های بالغ در قیمت پایین تری یه فروش می رسند.

مرکز انواع اسب پرشی ترکمن