حدس بزنید کدام‌یک از این تصاویر با هوش مصنوعی ساخته شده‌اند؟/ عکس

Screenshot_2023-06-18-12-05-03-539_com.android.chrome.jpg
يكي از آن دو اختر، از غروب افتب در ساحل است و عذيه توست توسط هو استيفتيل خلق شده است. آیا می توانید تصویر واقعی را تشخیص دهید؟ هوش مصنوعی چگونه تصاویر ایجاد می کند؟ ماهایری اتکین، محقق اخلاق و کارشناس هوش مصنوعی در موسسه آلن تورینگ در این رابطه گفت: مولدهای تصویر هوش مصنوعی بربایه سملوه داه های زرگی از کے کے از آن اند میبینند. این تصاویر بر اساس موضوع، رنگ، سبک تصاویر و سایر توضیحاتی که تصویر آنها را نشان می دهد برچسب گذاری می شود و یک مدل هوش مصنوعی برای شناسایی الگوهای این تصاویر و برچسب های آنها آموزش داده می شود.» و ادامه داد: این بدان معناست که وقتی فردی درخواستی را برای مدل ارسال می کند، مدل هوش مصنوعی بر اساس نحوه ارتباط کلمات موجود در درخواست فرد با تگ های مرتبط با تصاویری که روی آنها آموزش داده شده است، تصویری ایجاد می کند. ”
Screenshot_2023-06-18-12-04-49-279_com.android.chrome.jpg
امين ابراحمي افروزي، محقق دانشكده حقوق بل كه در زمينه اخلاق محاسباتي مطالعه مي كند، مي گويد كه بين تصاوير ايجاد شده توسط هوش مصنوعي و تصاوير ثبت شده توسط انسان تمايز مهمي وجود دارد: «هوش مصنوعي با تماشا ياد مي گيرد. سیستم‌های هوش مصنوعی می‌توانند با مشاهده نمونه‌های بی‌شماری واقعی، تصاویری از هر نوع ایجاد کنند. در اینجا، هوش مصنوعی فکر نمی‌کند که یک صحنه طبیعی در حال تولید است یا یک تصویر قانع‌کننده، و تنها چیزی که فکر می‌کند این است که تصویری مانند چیزهایی تولید می‌شود که قبلاً نمونه‌هایی از آنها را دیده است.» تا کندی پیش، عکس ها خلک شده تسویر کوکمتراها، به راشینی از تیکرین کا کی کی کیزید بود. البته با توسعه و بهبود مدل ها، تشخیص تفاوت ها سخت می شود. איטקנ דר אינ בארה גוברט:« אוקטוטה הא רוז בה רוז אפיטילות מישודן. البته این تصاویر به هیچ وجه کامل نیستند، اما حتی هوش مصنوعی نیز در میانه ساخت تصاویری است که بسیار متقاعد کننده هستند. به خصوص اگر این تصاویر به وضوح به عنوان مثال در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شوند.»
Screenshot_2023-06-18-12-05-23-667_com.android.chrome.jpg
ترفندهای تشخیص هوش مصنوعی، البته هنوز هم نشانه هایی وجود دارد که می توان از آنها برای تشخیص تصاویر هوش مصنوعی استفاده کرد. Aitken در آن باره داد داد: «به طور معمول تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی دارای چندین خطا هستند. در گذشته تعداد انگشتان دست یا دست و پا در تصاویری که در آن یک انسان وجود داشت می توانست راه حل کلیدی باشد. گهی می‌توانم به سیه‌ها یا نورفردزی‌ها تعلیق کنم (راستی که هوش مصنوعی هیچ دید یا درکی از موضوعات فیزیکی یا فیزیکی ندارد. گاهی اوقات تصاویر با کیفیت بسیار واقعی و واضح هستند و اغلب با وضوح ضعیف به اشتراک گذاشته می شوند. نکته دیگری که باید به آن توجه کرد این است که همیشه باید بررسی کنید که آیا کسی تصویر را پخش کرده است و آیا منبع تصویر قابل اعتماد است یا خیر.» ادامه مطلب அக்கு க்கு கின் கார் இன் இனைத்து பிக ்க்க்க்க்க்க்க்க்க்க்க்க்குக்க்க்க்க்க்க்குக்க்க ابراحمی افروزی ادامه داد: با فناوری پیشرفته ممکن است در آینده راه دیگری برای تشخیص تصاویر ایجاد شده توسط هوش مصنوعی نداشته باشیم.
Screenshot_2023-06-18-12-05-31-123_com.android.chrome.jpg

هنر سخت هوش مصنوعی چیست؟ نظارت بلادرنگ این واقعیت است که عکس های هوش مصنوعی امکان پذیر است. ابراهیمی افروزی اخیراً گفته است: «تصاویر موثق، آنچه واقعاً در جهان اتفاق می‌افتد، به تصویر کشیده می‌شود و در این دیدگاه، راویان حقیقت هستند». اما جانوری که بوشریت با شوه سنتیفی خالک کردی، یک تھیلہ بری بیری شهداد دروگین است که از شهداد عرض المزید نمی توان شناخت.» و ادامه داد: دلیل ایجاد و انتشار باطل به ویژه در اخبار ساده و گسترده همین است. از همین رو خلک تحمیل با هوستیفتی، اگر در امری به آن هنر مدر کار کردید، صباعب کندی بود» آموزش الگوریتم های دیگر برای تشخیص اینکه کدام تصاویر توسط هوش مصنوعی ساخته شده اند، امکان پذیر است. در همین رابطه، لورال کین، مدیر عامل آکادمی مهارت های کودکان دیجیتال، با بیان اینکه این هنوز راه حل کامل و ایده آلی نیست، گفت: شاید این الگوریتم ها فقط از ویژگی های خاصی پیروی می کنند و برخی ویژگی های دیگر را در نظر نمی گیرند. نشانه‌های داستانی مانند ناهمه‌انگی‌های سورت یا كنار هم روزدن غیرمؤول تاری و دعلیه، یا حدت دست‌ها، نور و سیه‌ها، كملا درست به نازر نیمی‌رسود را بگویید. همه این مسائل قابل دستکاری هستند و این دقیقاً چالشی است که ما در حال حاضر با آن روبرو هستیم.»
Screenshot_2023-06-18-12-05-40-194_com.android.chrome.jpg
و ادامه داد: در نهایت به ترکیبی از احساسات درونی، دانش فناوری و اقدامات تحقیقی کاربران خود می رسیم. یک راه حل منطقی برای استفاده از موتورهای جستجو این است که ببینید کجای تصویر پخش شده است. آیا منابع معتبر هستند؟ باید صلید شد که آن اختر یک را را می دهد و آیا این ایده کا توادر است؟» Surveillance‌ها از بابت کاپیریت شوگریت می‌شود که از بابت کاپیریت نیز آنتغند کند. به خزید وکی کے به سبوک کاس یک هی کی کے کے کے ایتکن دراین باره گفت: «از انجاک که هوشش شمستی برپایه دادهای برپایه داههیہ برپایه دہہہہہے درینہہہے ہہہبیند، دوگی آثار هنری بسیاری از هنرمندان (زنده یا فقید) این هنرمندان رضایت خود را نداده‌اند که از آثار هنری‌شان به این شکل استفاده شود و وقتی یک مدل هوش مصنوعی از آثار هنری آنها برای خلق خروجی‌های جدید استفاده می‌کند، اعتبار یا پولی به این هنرمندان نمی‌دهد.»
Screenshot_2023-06-18-12-05-49-313_com.android.chrome.jpg
حوزه تصاویر هوش مصنوعی و دستکاری های عمیقی که به این روش انجام می شود به سرعت در حال پیشرفت است و نهادهای نظارتی در تلاش برای پیاده سازی آن ها با همان سرعت هستند. در حال حاضر هذا تناه كاری كه م‌توانم نمعد داد این است كه هیاشیار بودم و كیب از كی كی‌بینیم را كینیم را كینیم كمی با دید سریكی به آن بانگریم.
Screenshot_2023-06-18-12-05-56-896_com.android.chrome.jpg
هلا به رسم معمایمان می رسیم; kadam يك از ين تحميل خلق شده تسوبر هوش سنتيل بود؟ 1. کروب خورشید در ساحل: کوبر سمیت کیک تسویره هوش سنتیمی خلک شده بود. 2. sig: تصویر سمت چپ توسط هوش مصنوعی 3. کودک در کاله اب: تصویر سمت چپ ۴. تصویر: تصویر در سمت راست 5. مجسمه آزادی: تصویر سمت راست ۶. پیستانی: تصویر سمت چپ 7. چشم: عکس سمت راست منبع: نیوزویکسورس و منبع خبر

زی نیوز

طناز محمدی هستم ، منتشر کننده سایت زی نیوز