تقلب تاریخی؛ با این همه خبری از استیضاح وزیر علوم نیست/ ماده 10 قانون تقلب در کنکور می گوید در صورت احراز تقلب اخراج از دانشگاه قطعی است

تغییر تاریخی؛  با آیین همه کابری از استیدا وزیر علوم نیست/ ماده 10 قانون تقلب در کنکور می گوید در سوره احتراز کیکر کھیں از داناییک است.
درگیری مجلس و دولت و عدم تبعیت از سیاست این دو نهاد در خصوص این تقلب گسترده که جامعه پزشکی نیز آینده را زیر سوال می برد، به استیضاح می انجامد و به نظر می رسد شاید نمایندگان مجلس باید آستین ها را بالا بزنند و طرح استیضاح را امضا کنند. در این سمت، «خبر آنلاین» برای پیگیری موضوع توسط کمیسیون مطرح شد که متأسفانه دو روز با اعضای کمیسیون تماس نگرفت و هر کدام یا خودشان تلفنی جواب ندادند و یا جواب ندادند و در نهایت رئیس کمیسیون اذعان داشت که همه تصمیمات توسط سخنگوی کمیسیون گرفته شده است و همه پاسخ‌های سخنگوی کمیسیون را به کمیسیون ارجاع دادند. احمد حسین فلاحی نیز با بیان اینکه همه چیز را در سایت خانه ملت آپلود کرده ایم و استفاده می کنیم، در پاسخ به این سوال که آیا ماجرای استیضاح هم در خبرهای آنلاین قرار می گیرد، گفت: دنبال چه هستید، بخوانید، همه چیز در آن نوشته شده است.
تغییر تاریخی؛  با آیین همه کابری از استیدا وزیر علوم نیست/ ماده 10 قانون تقلب در کنکور می گوید در سوره احتراز کیکر کھیں از داناییک است.
برای استفاده از کریں به کریں در بیک در استیزاح هم رفتیم کہ جملگی کافی از آن سبامتند و وکی از آنه در استیزها هم کمیدیم قدیم کے در استیزاہ. در نهایت کمیسیون آموزش و همچنین کمیسیون اصلی 90 استیضاح نکردند و در مورد دستور کار وزیر سوالی مطرح نکردند. البته یکی از نمایندگان هم هست که البته عضو کمیته آموزش شوراست. اما نکته اینجاست که اگر نمایندگان نخواهند پاسخگوی رسانه ها در خصوص این ماجرای تقلب بزرگ که به نظر می رسد از نظر تاریخی وجود داشته باشد، در دانشگاه های ایران و سایر کشورهایی که متقاضیان برای ورود به دانشگاه باید در آن ها کنکور بدهند، بی سابقه است. بیشتر بخوانید: إلم علی به سدها هزار کانکوری / در مونزرت علوم ریسی که می‌گزرد؟ / عدالت دولت سیزدهم عنی تعربان متقلبان؟ آذری جهرمی: کودید با وجود کتکتین در کانکور تفلاک شد؟ عرض المزید السریقى جواد لاریجانی به ایزهات جنگلی راحیم پور ازغدی هرای وزیر علوم 216212سورس و منبع خبر

زی نیوز

طناز محمدی هستم ، منتشر کننده سایت زی نیوز