تحکیم بنیان خانواده و تقویت سبک زندگی اسلامی نیازمند محصولی جامع است

 روابط عموی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت الاسلام مصطفی محامی  در یکصد و سومین جلسه شورای فرهنگ عمومی استان که با حضور رییس، دبیر و اعضای شورا با ۲ دستور کار شامل ارائه گزارش فعالیت کارگروه های ذیل شورای فرهنگ عمومی و گزارش طرح پژوهشی بررسی تاثیرپذیری مصوبات این شورا در ارتقای فرهنگ عمومی در سالن جلسات نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت برگزار شد بر ورود جدی شورای فرهنگ عمومی در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی تاکید کرد.
رییس شورای فرهنگ عمومی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به اهمیت موضوع کاهش آسیب های اجتماعی، این مهم به صورت جدی در دستور کار شورای فرهنگ عمومی قرار گرفته است و می طلبد که کارگروه های تخصصی نیز اهتمام ویژه ای به این موضوع داشته باشند.
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان با گرامیداشت هفته بسیج و ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار بیان کرد: با توجه به شرایط کنونی جامعه و اهمیت موضوع کاهش آسیب های اجتماعی انتظار می رود که این مهم از سوی کارگروه های ذیل شورای فرهنگ عمومی استان مورد توجه ویژه قرار گیرد و در این رابطه برنامه هایی ارائه شود که از منظر ستادی با راهکارهایی همراه باشد و با ابلاغ به دستگاه های اجرایی شاهد اجرایی شدن آن باشیم.
 محامی ادامه داد: آنچه اهمیت دارد این است که برنامه هایی آماده و ارائه شود که در دستور کار دستگاه های اجرایی قرار گیرد و عملی و منتج به نتیجه شود.
بر اساس این گزارش؛ در پایان این نشست از زحمات حسین مسگرانی، دبیر سابق شورای فرهنگ عمومی استان تقدیر و حکم علی سرگزی دبیر جدید این شورا که از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است، اعطا شد.
——–
https://www.yjc.news/fa/news/8295801/تحکیم-بنیان-خانواده-و-تقویت-سبک-زندگی-اسلامی-نیازمند-محصولی-جامع-است
——-
جدیدترین اخبار 1401 ایران
https://www.yjc.news/fa/news/8295801/تحکیم-بنیان-خانواده-و-تقویت-سبک-زندگی-اسلامی-نیازمند-محصولی-جامع-است