تاکید حماس بر آزادی اسرای فلسطینی

سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین، حماس اعلام کرد آزادی اسرا از اولویت‌های این جنبش است و اسرای فلسطینی به زودی آزاد خواهند شد.
حازم قاسم، سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین در گفتگو با شبکه الاقصی تاکید کرد جنبش حماس بیانگر هویت ملت فلسطین و همه آزادگان جهان است. 
او افزود: مسئله قدس و مسجد الاقصی در کانون درگیری مبارزان و ملت فلسطین با رژیم اشغالگر صهیونیستی قرار دارد. سخنگوی جنبش حماس گفت: چفیه بخش اصلی از هویت بصری ملت فلسطین است.
او با اشاره به اینکه همه جنبه‌های همکاری مشترک با سایر گروه‌های فلسطینی را تقویت می‌کنیم، اظهار داشت: مسئله اسیران فلسطینی از مسایل اساسی است و به آنان اعلام می‌کنیم که آزادی اسرا از اولویت‌های جنبش حماس است و اسرای شجاع و قهرمان فلسطینی به زودی آزاد خواهند شد.
حازم قاسم افزود: جنبش حماس به تلاش و مبارزه خود ادامه خواهد داد تا به توافق جدیدی با رژیم اشغالگر برای پاکسازی زندان‌های این رژیم از اسرای فلسطینی دست یابد.
سخنگوی حماس در ادامه هدف از شکل گیری و آغاز به کار این جنبش را مقاومت در برابر رژیم صهیونیستی اعلام کرد و گفت: جنبش حماس بیش از پیش به سلاح خود و گزینه مقاومت در برابر رژیم اشغالگر پایبند است.
——–
https://www.yjc.news/fa/news/8302507/تاکید-حماس-بر-آزادی-اسرای-فلسطینی
——-
جدیدترین اخبار 1401 ایران
https://www.yjc.news/fa/news/8302507/تاکید-حماس-بر-آزادی-اسرای-فلسطینی