بهترین تزریق ژل صورت برای باربی شدن کلینیک دکتر نیلفروش‌زاده

هیچ مطالعه کافی در زمینه ی این که آیا زنان شیرده می توانند تزریق ژل به لب انجام بدهند و یا خیر نشده است. به همین خاطر توصیه می شود که خانم های شیرده قبل از تزریق ژل به لب، نظر پزشک متخصص را در این زمینه بررسی نمایند. نوع ژل تزریق شده به لب، میزان ژل تزریقی به لب، شرابط بدنی فرد و ….

ژل رستیلن

زدن آنزیم بیشتر در مواقعی که نتایج بسیار نامطلوب است یا در ناحیه درمان عفونت یا تورم وجود دارد، توصیه می‌شود. به‌طورکلی تزریق ژل معایب چندانی ندارد، مگر آنکه این روش زیبایی توسط افراد بی‌تجربه و غیرمعتبر انجام شود. امروزه علاوه بر کلینیک‌های خدمات زیبایی، آرایشگاه‌ها نیز خدمات زیبایی نظیر تزریق فیلر را برای مشتریان انجام می‌دهند. اعتماد به هر محلی به‌غیر از کلینیک‌های معتبر و پزشکان معروف، ممکن است عواقب جبران‌ناپذیری را برای افراد به دنبال داشته باشد. چین و چروک های استاتیک شامل خطوط اطراف دهان و کنار گونه ها می باشند و عموما ناشی از کمبود و از بین رفتن کلاژن پوست بوده و پوست در این زمان خاصیت ارتجاعی خود را از دست خواهد داد. تزریق ژل موجب افزایش کلاژن پوست و در نتیجه از بین بردن اینگونه خطوط خواهد شد.

  • در مورد هیالورونیک اسید تنها کافی است آنزیم خاصی را به محل تزریق کنیم تا هیالورونیک اسید را تجزیه کند.
  • پیش از تزریق، محلی که قرار است تحت درمان قرار بگیرد، استریل شده و برای بی‌حس کردن ناحیه از داروی بی‌حسی موضعی استفاده می‌کنیم.
  • نکته بعدی موقتی بودن و ماندگاری کوتاه ژل به نسبت چربی است که در کنار هزینه کم‌تر می‌تواند شما را به جذابیت‌ بیشتری برساند.
  • تشخیص این موضوع که چه قسمت هایی از صورت شما به ژل نیاز دارد، بر عهده پزشک متخصص است.
  • یکی دیگر از مزایای ژل‌های هیالورونیک اسید این است که اگر از نتیجه‌ی نهایی تزریق ژل خوشتان نیاید، می‌توان به سادگی ناحیه‌ی تحت درمان را به حالت قبلی بازگرداند.
  • از انجام فعالیت های سنگین ورزشی و تمرینات سخت بدنی خودداری نمایید زیرا فعالیت زیاد باعث افزایش فشار خون و پالس شما شده و تورم و کبودی بیشتر خواهد شد.

میزان هزینه تزریق ژل برحسب میلی‌ لیتر محاسبه خواهد شد و در واقع به ازای مصرف مقدار معینی سرم حاوی ژل هزینه محاسبه می‌شود. با توجه به تزریق ژل به بدن در مواقع نادری آسیب بافتی ایجاد خواهد شد. به دلیل استفاده از هیالورونیک اسید موجب بهبودی پوست صورت خواهد شد.

برندهای تزریق ژل

همچنین افرادی که بینی گوشتی دارند، در صورت تزریق ژل، بینی بزرگ‌تری پیدا کرده و نتیجه مطلوبی به دست نمی‌آورند. بهتر است قبل از انجام این عمل زیبایی با چند پزشک متخصص پوست مشورت کرده و در مورد مناسب بودن این روش سؤال کنید. ماندگاری اثر ژل‌های بر پایه هیالورونیک اسید از بقیه ژل‌ها کوتاه‌تر است و به همین دلیل این ژل غالباً به بیمارانی توصیه می‌شود که برای اولین بار این درمان زیبایی را انجام می‌دهند. بعضی فیلرهای HA، مانند ولوما،ماندگاری طولانی‌تری دارند، اما کاربرد آنها محدود به ناحیه‌های خاصی مانند گونه‌ها است.

کلینیک و پزشک متخصص که کار تزریق ژل را انجام می‌دهند نیز تعرفه‌های متفاوتی دارند. ممکن است یک پزشک به علت مهارت بالاتری که دارد هزینه بیشتری دریافت کند. همچنین بطور حتم کلینیک با خدمات و تکنولوژی‌های نوین‌تر هزینه‌های بالاتری برای بیمار خواهد داشت.

مدل عروسکی برای افرادی که هنگام لبخند، لثه‌شان دیده می‌شود، گزینه بسیار خوبی تزریق ژل لب در انواع مختلف است. در این روش بیشتر ژل به لب پایین و قسمت میانی لب بالا تزریق می‌شود. شایان ذکر است که هرچند تزریق ژل روشی مناسب برای جوانسازی موقت چهره است، اما نتایج آن به چشمگیری درمان‌های جراحی نیست. اگر سیاهی زیر چشم هایپرپیگمنتاسیون (تغییر رنگ پوست) باشد با تزریق ژل بهبود نمی یابد.

بهترین تزریق ژل صورت برای باربی شدن کلینیک دکتر نیلفروش‌زاده

عمل تزریق این ژل در هر نقطه ای از بدن از 15 تا 60 دقیقه زمان می برد. در حال حاضر انواع گوناگونی از ژل‌ها یا پرکننده‌ها در بازار وجود دارد که هر یک کاربرد وعملکرد جداگانه‌ای دارند. لازم است که هر فرد قبل از اقدام برای انجام این عمل اطلاعاتی در مورد ژل‌های مختلفی که مورد استفاده قرار می‌گیرند، داشته باشد. دانستن این نوع اطلاعات در مورد ژل های تزریقی به شما کمک می‌کند تا مناسب‌ترین فیلر را برای خود انتخاب نمایید و با عوارض پس ازآن مواجه نشوید. همچنین پزشک در مورد انتظارات شما از این عمل سؤال‌هایی می‌پرسد تا متوجه شود چه مقدار ژل و در چه نقاطی باید تزریق شود.

از این رو نمی‌توان بدان به چشم یک درمان دائمی نگاه کرد. چرا که اگر زیبایی مورد انتظار پس از انجام تزریق حاصل نشود نگرانی از بابت ماندگاری آن وجود ندارد. پس از پایان دوران اثر فیلر روی صورت، فرد می‌تواند تزریق دیگری را انجام بدهد.

چرا تزریق ژل لب