نماد سایت زی نیوز

بهترین اتاق فرار های تهران + قیمت و آدرس | allescape

اگر مايليد تو حل يکي از سخت ترين و هيجان انگيزترين پرونده هاي ي در جهان، نقشي داشته باشيد، تويِ اتاق سختی اتاق فرار فرارمنتظرتون هستيم. اگه يه عمر از توي تلويزيون مهارت و سرعت عمل اي حرفه اي گاو صندوقا، شمارو ميخکوب جعبه جادويي کرده، الان بهترين فرصته که همون ميزان از ترس و دلهره رو تجربه کنين و لذت ببرين. قفل هاي گاو صندوقي اتاق فرار انيگما بهتون اين فرصت استثنايي رو ميده که همون شرايط رو تجسم کنين و مجبور باشين تو يه تايم کم يکي از سخت ترين قفل ها رو باز کنين. اگه قصد حضور تو يکي از اين اتاقاي فرار رو دارين بهتره تعدادتون کاملا بر اساس ضوابط تعيين شده ولي کاملا يکدست و گلچين شده باشن.

چرا که با خوندن اين کتاب ها مي تونن انرژي درونيشون رو تخليه کنن و با فعال کردن قوه تخيل، احساس شجاعت پيدا کنن. نمونه هاي اين سبک از داستان نويسي در فرهنگ قديم ايراني نيزکم نيست و گذشته ما مملو از داستان هاي ترسناکي از غول و جن و پريه که با هدف تربيت بچه ها زير کرسيها گفته ميشد و سعي ميشد با ترسوندن بچه ها، اونا رو به انجام کارهاي خوب تشويق کنن. بَختَک در افسانه‌ها و باور عاميانه ايراني نام موجودي تخيلي است که شبها قصد خفه کردن افراد در خواب را دارد.

اتاق فرار شبح بازارچه

در طول بازي تمامي قوانين را رعايت کنيد، سرنخ را پيدا کنيد و سعي کنيد به کمک سرنخ‌ها پيروزي را در اتاق فرار تجربه کنيد. خوانندگان دلايل مختلف و بي شماري براي خوندن کتاب هاي ترسناک بيان مي کنن که از نظر من جالب ترينش اينه که بعضي ها معتقدن با خوندن کتاب هاي ترسناک، شجاعتر ميشن. بهتره که سناريوي انتخابي شما مثل خط سير يه داستان يا يه فيلم سينمايي شروع، ميانه و پايان داشته باشه. سعي کنين اتفاقات مهم سناريو رو به خوبي به هم ربط بدين و براي بازيکن انگيزه ايجاد کنين. يعني شرايط رو بايد جوري بچينين که بازيکنا ناخوداگاه براي چيز مهمي بجنگن و براي رسيدن بهش اشتياق داشته باشن وگرنه اتاق فرار خسته کننده و ملال اور ميشه. موضوع فيلم راهبه، درباره شيطاني به نام والاک که در قالب راهبه اي ظاهر ميشه و حوادثي رو رقم ميزنه که بسيار ترسناک و دلهره آوره ماجراي فيلم کورين هاردي در کليساي سنت کارتا در حوالي روماني و در سال 1952 اتفاق ميفته.

۲. اتاق فرار آخرین نفر

حالا شما به عنوان مهمون نه اين هتل مرموز بايد خودتون رو از اين مهلکه اي که توش افتادين، نجات بدين و رازهاي پنهان اين هتل ترسناک رو برملا کنين. اين قفل که خيلي شبيه قفل هاي کليديه، از اون قفلاي آسونيه که فقط کافيه کليدشو پيداکنين. درسته که باز کردن قفل هاي مغناطيسي خيلي آسونه ولي اين قفل بسيار پرکاربرده و تقريبا تو همه اتاق هاي فرار ازشون استفاده ميشه. کليد قفل هاي مغناطيسي بدون شيار و تخته که با قرار دادنش تو شيار مخصوص، قفل باز ميشه و معما حل. شکل گيري کافه بازيا و اتاق هاي فراري که در حال حاضر خيلي هم پرطرفدارن؛ دقيقا برمي گرده به اين جنبه ناشناخته وجود انساني.

به قکر بازاريابي و تبليغات هم باشين که به تنهايي خودش يه کفه پرقدرت و نيرومنده. البته هيچ تبليغي بهتر از ارائه يه کار خوب و با کيفيت نيست، چون قطعا يه اتاق فرار خوب خودش بهترين معرف خودشه و به قول معروف مشتريه که مشتري مياره. معماهاي انيگما کاملا بر اساس هوش و ذکاوت افراد طراحي شدن، تا مغز رو به چالش بکشونن و در جريان ماجراجويي هاي اتاق؛ فضاي شاد و دلپذيري رو ايجاد کنن. سرنخ ها و اطلاعات موجود تو هر معما نه اونقدر زيادن که باعث سردرگمي و انباشت اطلاعات بشن و نه اونقدر کمن که بازيکن رو گيج کنن تا بي خيال حل کردنشون بشه. در موش هاي آزمايشگاهي عمکلرد ساختار شيمياييBDNF بستگي به اين نکته دارد که کدام بخش از مغز و چه زمان فعال مي شود. دانشمندان دريافته اند دو منطقه از قشر پيش پيشاني مغز در اين حيوانات آزمايشگاهي، ساختار BDNF را پوشيده نگاه مي دارند.

آموزش و پشتیبانی سایت اتاق فرار

بهترین اتاق فرار های تهران + قیمت و آدرس | allescape

طناز محمدی هستم ، منتشر کننده سایت زی نیوز

خروج از نسخه موبایل