بستری ۱۷ مازندرانی دیگر به علت کرونا

۱۷ بیمار مبتلا به کرونا ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی زیرمجموعه دانشگاه‌های علوم پزشکی مازندران بستری شدند، اما هیچ موردی از فوتی کرونایی در این مدت در استان ثبت نشد.
بستری ۱۵ بیمار تازه مبتلا به کرونا
دکتر غلامی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۵ بیمار جدید مشکوک به کووید۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران، بستری و در این مدت ۱۷ نفر ترخیص شدند.او افزود: ۴بیمار با علائم تنفسی حاد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های استان بستری هستند.غلامی گفت: اکنون ۳۳ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های زیر مجموعه این دانشگاه بستری هستند.او افزود: موردی از فوت بر اثر ابتلا به کووید۱۹ شبانه روز گذشته در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی مازندران ثبت نشده است.
بستری ۲بیمار تازه مبتلا به کرونا
دکتر سیدعلی مظفر پور سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بابل گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان‌های تابعه این دانشگاه ۲ بیمار جدید کرونایی بستری و یک نفر هم ترخیص شد.
او افزود: در حال حاضر ۴ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.
مظفر پور با بیان اینکه یک بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است، گفت: موردی از فوت بر اثر ابتلا به کووید۱۹شبانه روز گذشته در بیمارستان‌های زیر مجموعه دانشگاه علوم پزشکی بابل ثبت نشده است.
——–
https://www.yjc.news/fa/news/8291339/بستری-۱۷-مازندرانی-دیگر-به-علت-کرونا
——-
جدیدترین اخبار 1401 ایران
https://www.yjc.news/fa/news/8291339/بستری-۱۷-مازندرانی-دیگر-به-علت-کرونا