برگزاری سیزدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران

کارگاه آموزش سیزدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، با موضوع «برندسازی پژوهشگر و رویت پذیری مقاله‌های علمی» همزمان با هفته پژوهش برگزار می‌شود ، این کارگاه آموزشی در دو حوزه برندسازی پژوهشگر، هویت مجازی و بهبود رویت پذیری و افزایش اثرگذاری مقاله‌های عالمی و پژوهشی برپا می‌شود.
در بخش نخست از این کارگاه، آشنایی با جعبه ابزار پژوهشی و محل قرارگیری ابزار‌های ایجاد هویت مجازی و برندسازی مورد بحث و نظر قرار می‌گیرد ، در بخش دوم از این کارگاه آموزشی نیز مقدمه‌ای بر افزایش ضریب تأثیر و رویت پذیری مقاله‌ها تعریف می‌شود و در ادامه اهمیت افزایش رویت پذیری و ضریب تاثیر تحقیقات و راهکار‌های عملی برای چگونگی افزایش این ضریب‌ها حین نگارش و چگونگی هشتک گذاری در مقاله‌های علمی و پژوهشی جهت بهتر دیده شدن اثر آموزش داده می‌شود.
دکتر نادر آل ابراهیم مدرس این کارگاه آموزشی در سیزدهمین جشنواره ملی پژوهش و فناوری است و کارگاه‌های مذکور در روز سه شنبه ۲۹ آذرماه از ساعت ۹ الی ۱۲:۳۰ برگزار می‌شود.
کارگاه آموزشی «برندسازی پژوهشگر و رویت پذیری مقاله‌های علمی»، تلاشی برای بررسی دقیق یک اثر پژوهشی به منظور دیده شدن بهینه مقاله‌های علمی، پژوهشی، با کیفیت و همچنین چگونگی دسترس پذیری آن‌ها برای پژوهشگران است.
——–
https://www.yjc.news/fa/news/8303759/برگزاری-کارگاه-آموزش-سیزدهمین-جشنواره-ملی-پژوهش-و-فناوری-سازمان-اسناد-و-کتابخانه-ملی-ایران
——-
جدیدترین اخبار 1401 ایران
https://www.yjc.news/fa/news/8303759/برگزاری-کارگاه-آموزش-سیزدهمین-جشنواره-ملی-پژوهش-و-فناوری-سازمان-اسناد-و-کتابخانه-ملی-ایران