انتخاب یک دانشمند ایرانی بعنوان مدیر منطقه ای آسیا و اقیانوسیه یونسکو

1
2- توانمندسازی جامعه با دانش اطلاعاتی و رسانه ای برای انعکاس صدای واحد در موضوعات حساس و خاص به ویژه در ارتباط با سیاست.
3- تعمیق استراتژی سواد رسانه ای و اطلاعاتی به گونه ای که مردم از طریق ایجاد مکان مشخص و واحد برای شبکه ها و سازمان های سواد رسانه ای و اطلاعاتی برای دستیابی به هویت و چشم انداز واحد در سطح جهانی و … سازمان MIL یونسکو به آن دست یابند. در تاریخ اول ژوئن 2022 به اعضای خود اخطار رسمی برای شرکت در انتخابات صادر کرد و پس از برگزاری انتخابات جهانی در 9 مارس، انتخابات بین المللی نهایی در 11 می 2023 برگزار شد. اعلام شد که آقای دکتر علیرضا باستانی مدرس معروف علوم ارتباطات و سواد رسانه ای به عنوان نماینده مناطق آسیایی و اقیانوسی و مدیر منطقه انتخاب شد.
انتخاب یک دانشمند ایرانی به عنوان مدیر منطقه آسیا و اقیانوس یونسکو

دکتر مترجم زبان انگلیسی، ارتباطات (گرایش روزنامه نگاری) و دکترای علوم ارتباطات، عضو رسمی سازمان سواد رسانه ای و اطلاعاتی MIL، از سازمان های رسمی یونسکو، مؤسس اولین سازمان سوادآموزی کشور (NGO) वाद मेडिया आ , बन्यान्गुग उदियागा अन्लियान जाबान मैकलमुहोस् विल्त्स इरान ब्रान ब्रायतरायतो، مترجم وزارت امور خارجه، مشاور وزارت امور خارجه، مشاور وزارت امور خارجه نیروهای سازمان ملل متحد (یونیماگ)، برگزار کننده وبینارهای علمی و بین المللی در Iran and countrys different world و نگران کتابهای سواده استره ب تیتوف ;” کتاب تطبق انتراش اخبار جوالی های تسویرینان، ” کتاب دستور زبان جامی انگلیسی/ غرمزـی”, “الفبای تعدید ساواد مدینیا ی”، ” ترجمه و کتاب سواد MEDIA ای و عادی های सीमेज़ाई، “ترجمه و چاپ روزنامه روزنامه”، “ترجمه و چاپ کتاب در روابط عمومی”، “ترجمه و چاپ کتاب گزارشگری در روزنامه های بین المللی” و مقالات مختلف منتشر شده در مورد سواد رسانه ای و تفکر انتقادی و رسانه با عنوان «انسان فهیم» نام پزشک باستانی ایران و نهادهای دانشگاهی و رسانه ای منطقه ای و بین المللی با «سواد رسانه ای» و دغدغه ها و رویکردهای رسانه های نوین است. و مفتر یشان در این باره بوده است که در این مورد است که در این مورد است. و و عکینیہ. با تعليقة تعليقة اختبار يشان در بينترافين المستبرة; омид ист مدیران دولتی و رسانه های گروهی و عمومی و فعالان مدنی و حرفه ای با درک صحیح از اهمیت و ظرفیت، انتخاب بین المللی ایران پژوه با عنوان نماینده و مدیر منطقه آسیا و اقیانوس در بین المللی سازمان ها، فرصت های آموزش، احترام، ارتقاء و ارتقای سواد رسانه ای در سطح ملی و بین المللی فراهم شده است و با همکاری مستمر و هماهنگی موثر با اهداف تعیین شده در این راستا با آنها و مدیریت بین المللی در دستور کار و در مقام همکاری با نیت خیر و شایسته نتیجه به قول حضرت حافظ؛ “حسنت به فوردوسی ملاحت جهان کرپت اری به فورک جهان می‌توان کریپت…” ک ;” توانا بود هر که دانا بود، ز دانش دل ــر برنا بود…” و بر این اساس نیز مبایت بیدایی و پویایی و شکوفای” انسان هومسدن؛ مدیاین هومشدند، “شرودن کونومند؛ شهر کونومند” و” انسان مندی. و فضلیت مند؛ جامعۀ نقد مند و فضلیت مند» را با تردید و احترام به حق آزادی بیان و عقیده در سطوح ملی، منطقه ای و بین المللی فراهم می کند و زمینه را برای «حکومت تحت تعقیب» در عرصه علمی فراهم می کند. نظام های آموزشی، حقوقی، سیاسی، حقوقی، قضایی، اقتصادی، فرهنگی و رسانه ای * معلم دانشگاه و وکیل پیاح یک دادگستری
ایمیل: zamani.ilinstitute@gmail.comسورس و منبع خبر

زی نیوز

طناز محمدی هستم ، منتشر کننده سایت زی نیوز