استقلال بمب پرسپولیس را خنثی کرد!

ماجرا از اینجا شروع شد و باشگاه پرسپولیس برای جلب جلال الهی وارد عمل شد. قرارداد دو باشگاه تکمیل شد و با توجه به حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، هافبک 26 ساله تیم ملی تمایلی به درآوردن پیراهن این تیم نداشت، به خصوص اینکه سعید در پرسپولیس دوستان زیادی مانند مرتضایی پورعلیگنجی، علیرضا بیرانوند و سروش رفیعی داشت.
بمب استقلال پرسپولیس خنثی شد!
پرسپولیس می توانست با مبلغ 200 تا 250 هزار یورو رضایت نامه محترم را جلب کند اما در همان زمان و به درخواست چند باشگاه دیگر، مسئولان مخالفت خود را با انتقال سعید اعلام کردند. استقلال با حوزر جواد نكونام كه ​​هذا صوربيه با عزت اللهي را در تيم ملي در كرانامه كرد، بري شيرا و نامهناغري كرد كردي كربي تيم هم هم هافبك ايراني وله كاماهاي كرد.
از سوي دير سبحان هم دست به كار شد و بعد از استاف ستاره‌هايي چون رضا اسدي، كاوه رضايي و يسا آل‌كثير، نبر به استابه عزت اللهي استالهي اسوالهي نيشن داد. باشگاه اصفهانی که از نظر مالی شرایط بهتری نسبت به استقلال و پرسپولیس داشت، پیشنهاد خود را ارائه کرد. وایله که بید از پرسپولیس، استقلال و سپاهان را پیکین آزتُاللهی دید، شماره دلخواه کود را بری سدرو ستینتی نامه داد داد.
پیشنهاد استقلال و سبحان مستدر شد تا وایله در استانی سدور سلیت نامه سید بری پرسپولیس، از آن سبام سرفــندر کند. حالا مسئولان به دنبال راهی برای جلب رضایت عزت اللهی برای تمدید قرارداد هستند اما سعید در مدت دو سال و نیم عملا به این پیشنهاد پاسخ نداد و روی موفقیت تیمش تمرکز کرد.
بمب استقلال پرسپولیس خنثی شد!
امروز از ساعت 17:30 هفته اول سوپرلیگ دانمارک به میزبانی تیم قدرتمند کپنهاگ برگزار می شود. باید دیرین رایکی وایله به جواب منیفی سعید به برید عرض المزید عقد چیست؟ איא או אז או אז מערט דר סקטע מיחיריטר מיגירד או ענעע מעירות ואיעועוע می تونی؟ در ین بین اما مربیان تیم ملی باید هوشیار و آگاه باشند که سعید در ترکیب خود از آن استفاده نکرده است. این توافق در بسیاری از باشگاه ها رخ می دهد تا بازیکن تحت فشار قرار بگیرد و مجبور به تمدید قرارداد شود. سعید اما علاقه ای به این کار ندارد و شاید این مشکل در نهایت منجر به صدور رضایت نامه با مبلغ کمتری برای یک باشگاه ایرانی شود.
عزت اللهی در میان بازیکنان کلیدی تیم ملی ایران است که در تورنمنت کافا هم نشان داد تا که کافتی دارد. بدون شک سرنوشت آینده نیز برای تیم ایران مهم است به خصوص که فرمانده قلعه توانایی و اعتماد به نفس دارد و از طرف تیم ملی به همه نیروهای با تجربه نیاز دارد. بیشتر بخوانید: 257 251سورس و منبع خبر