اجراى طرح زمستان در جاده هاى کشور/ باید هماهنگى میان دستگاه‌ها باشد

سردار سیدتیمور حسینی جانشین پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا اظهار کرد: هدف از اجرای طرح  زمستان، انسجام و یکپارچگی دستگاه‌های همسو برای ارتقاء ایمنی سفر‌ها و ارائه هرچه بیشتر خدمات در جهت آسایش و آرامش هموطنان عزیز است.
وی ادامه داد: امیدواریم زمستان پیش رو پربارش و پر خیروبرکت باشد، باید آمادگی و هماهنگی‌های لازم را داشته باشیم که بارندگی‌ها اختلالی در تردد‌ها ایجاد نکند.
سردار حسینی با تاکید برلزوم هماهنگی دستگاه‌های ذیربط در طرح زمستان بیان کرد: اگر هم افزایی و هماهنگی بین دستگاه ذیربط وجود نداشته باشد با مشکلات مختلفی روبه رو خواهیم شد و در مقابل، پیش دستی و آمادگی‌ها باعث می‌شود تردد در جاده‌ها به سهولت انجام شود.
جانشین پلیس راهور فراجا در ادامه با اشاره به اطلاع رسانی و آگاهی بخشی لازم به جامعه در خصوص ملزومات سفر‌های زمستانی تصریح کرد: باید اطلاع رسانی‌های لازم مرتب انجام شود تا هموطنان عزیزی که قصد سفر در چهار ماه آخر سال را دارند حتماً از سلامت فنی خودرو خصوصاً از سالم بودن وسایل گرمایشی خودرو و همراه داشتن زنجیر چرخ، لباس گرم، جیره غذایی و … اطمینان حاصل کرده و سپس اقدام به سفر کنند.
——–
https://www.yjc.news/fa/news/8302950/اجراى-طرح-زمستان-در-جاده-هاى-کشور-باید-هماهنگى-میان-دستگاه‌ها-باشد
——-
جدیدترین اخبار 1401 ایران
https://www.yjc.news/fa/news/8302950/اجراى-طرح-زمستان-در-جاده-هاى-کشور-باید-هماهنگى-میان-دستگاه‌ها-باشد