نماد سایت زی نیوز

اتاق فرار قیمت و رزرو آنلاین بازی اسکیپ روم مجله اتاق فرار | allescape

اما اغلب افراد به دلیل این که اتاق فرار را یک تفریح دوستانه و خانوادگی می دانند، ترجیح می دهند که نه فقط با دوستان یا اقوام هم جنس خود، بلکه در گروه های متشکل از مردان و زنان در این تفریح جذاب کارخانه اتاق فرار شرکت کنند. این نمودار اینفوگرافیک نشان دهنده این شاخص محبوبیت اسکیپ روم در بین گروه های جنسیتی گوناگون به منظور ساخت اتاق فرار است. اگر اهل تماشای فیلم‌های ترسناک باشید، حتماً نام سری فیلم‌های احضار یا همان Conjuring به گوشتان خورده است. همین موضوع باعث شد تا در بهمن ماه سال ۱۳۹۹، گروه دات آی آر اقدام به طراحی یک اتاق فرار ترسناک با نام احضار کند.

هوشمند سازی در ساخت اتاق فرار

برای طراحی سناریو شما احتیاج به یک تیم مسلط و توانا دارید، تا بتواند متناسب با نیاز و علاقه مخاطبان سناریو بازی را خلق کند؛ یکی از اصلی‌ترین تفاوت اتاق فرار با سافاری وحشت، سناریو است. در ادامه با تمام باید و نبایدهای ساخت اتاق فرار آشنا می‌شوید و هر سوال و چالشی که در مسیر قرار دارد را بررسی می‌کنیم پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. نظرات و امتیازها هم یکی از مهم‌ترین عوامل مؤثر در رتبه‌بندی آگهی‌های خدمات محلی شما برای اتاق فرار محسوب میشن. اینجا گوگل امتیاز بازبینی کسب‌وکار شما و تعداد کل نظرات رو در نظر می‌گیره. سپس برای تعیین رتبۀ تبلیغات هر دو عدد رو با رقبای شما مقایسه می‌کنه. سعی کنید باقی جزئیات کسب‌وکارتون مثل ساعت کاری و … رو به درستی روی اکانت بیزینس گوگل درج کنید.

اون دسته از عناصری که در خدمت زیبایی بازی هستن، قراره شما رو به استانداردهای هنری بازی نزدیک کنن و مکمل عناصر معمایی باشن. هر دو دسته‌ای که معرفی کردیم، بسته به ژانر، سناریو و سلیقۀ شما می‌تونن متفاوت باشن. همچنین بسته به ابعاد، پیچیدگی و ظرافتی که دارن، پیاده‌سازی‌شون از نظر صرف هزینه، زمان و انرژی شما ممکنه متفاوت باشه. خیلی از بازیکن‌ها داشتن یه لابی نسبتاً بزرگ رو مزیت چشمگیری برای اتاق فرار می‌دونن. مکانی که فضای کافی برای همۀ بازیکن‌ها وجود داشته باشه تا بتونن بین سانس‌ها یا برای توضیح سناریو اونجا منتظر باشن.

ارائه معماهای بسیار سخت که بیشتر شبیه به تست هوش باشند گزینه ایده آلی نخواهد بود. مجموعه سیدا الکترونیک آماده راه اندازی اتاق های فرار در سراسر ایران با بروزترین تجهیزات برای شما عزیزان می باشد. بازی Escape Room برای اولین بار در ژاپن در سال 2007 اجرا شد. و پس از رشد در آسیای شرقی، امروز در دنیا به یکی از مطرح ترین سرگرمی های گروهی تبدیل شده است. لازم به ذکر است که تنها در 2 سال اخیر بیش از 60 کشور به مجموعه کشورهای دارای این سرگرمی اضافه شده اند. این بازی دارای استانداردهای بین المللی بوده و قوانین و ضوابط مربوط به خود را دارد.

سخت‌افزارهای بازی و اتاق فرار

اتاق فرار قیمت و رزرو آنلاین بازی اسکیپ روم مجله اتاق فرار | allescape

ناگهان متوجه نویزهایی روی بی سیمتان می شوید و در همین حال یک هواپیما که در حال بارگیری از کامیونی با چندین کانتینر است را می بینید. برای کنترل اوضاع به طرف هواپیما و کامیون می روید، هر چه قدر به هواپیما نزدیک تر می شوید نویز های روی بی سیمتان بیشتر می شود تا اینکه کاملا راه ارتباطیتان را از دست می دهید. فضای مناسب را برای مجموعه خود بیابید و اجرای پروژه را به تیم تخصصی آریو بسپارید.

طناز محمدی هستم ، منتشر کننده سایت زی نیوز

خروج از نسخه موبایل