اتاق فرار قیمت و رزرو آنلاین اسکیپ روم | allescape

برای موفقیت در این نوع از اتاق فرارهای مجازی لازم است هوش و حافظه بالایی داشته باشید و قدرت حل معماها در لحظه را داشته باشید. اتاق فرار دارای متغیرهای مختلفی است که کیفیت تجربه بازی به آن‌ها وابسته است. از مجموعه اتاق فرار اجرا کننده و محل اجرا گرفته تا مدت زمان بازی و سناریو هریک می‌توانند در کیفیت تجربه شما دخیل باشند. غیر از آن از آنجایی که اسکیپ روم یک سرگرمی گروهی می‌باشد اعضای تیم شما نیز در تجربه شما در بازی اتاق فرار دخیل خواهند بود. به شما پیشنهاد می‌کنیم که اعضای گروهتان را بدرستی انتخاب کنید. برای انتخاب آن‌ها نیاز نیست که هیچ پیشنیاز خاصی را در نظر بگیرید و اگر آن‌ها دوستانی باشند که از وقت گزراندن با آن‌ها خوشحالید همین کافیست.

دسترسی های سریع

سناریو و فضا‌سازی هم به بهترین شکل ممکن پیاده‌سازی شده‌اند. درست مانند یک اتاق فرار واقعی شما با انواع گوناگونی از قفل و همه جزییات یک اسکیپ‌روم واقعی که آنلاین و به صورت تصویر، ویدیو، صوت و … اتاق فرار در واقع یک بازی گروهی است که می‌تواند بین ۴ تا ۱۰ نفر بازیکن داشته باشد. فرآیند حل کردن معمای اتاق برای بیرون آمدن باید در مدت زمان محدود حداکثر یک ساعت انجام شود.

اسکیپ روم معمایی

اتاق فرار قیمت و رزرو آنلاین اسکیپ روم | allescape

بطوریکه همزمان با افراد گروه خود می­‌توانید به حل معماها در محیط بپردازید. اگر دیدن فیلم‌های ترسناک جذابیت خاصی برای شما داره و هر کدام از فیلم‌های پرطرفدار ترسناک مثل اَره رو چند بار تماشا کردید، اتاق فرار ترسناک می‌تونه یک تجربه ناب براتون باشه. در این اتاق فرار تهران ممکنه یک خودکشی مشکوک رخ داده باشه و راز این خودکشی تا به امروز پنهان مونده باشه! یا اینکه بازیکن‌ها جایی حضور داشته باشن که موجوداتی خاصی در اون محیط هستن و از گوشت و پوست انسان‌ها تغذیه می‌کنند. اینجا همون اتاق فرار ترسناکه و تمام قصه‌های این اتاق سرشار از ترس، دلهره و هیجان هستند.

اتاق فرار دخمه شوم

تاکائو کیوتو مردی ۳۰ ساله از کیوتو ژاپن بود که برای اولین بار در سال ۲۰۰۷ تصمیم گرفت بازی های معماگونه و ترسناک را در محیط های رمزآلود طراحی و پیاده سازی کند. این بازی ها به صورت گروهی انجام میشوند، در مدت زمان محدود لازم است افراد گروه جواب معماها را با کمک خلاقیمت و نشانه هایی که در اتاق موجود می باشد بدست آورده و در نهایت از شرایط ترسناک نجات پیدا کنند. اتاق فرارهای دلهره آور سعی می‌کنن تا با ایجاد فضایی پر از اضطراب و تشویش، شما رو آروم نذارن. تمرکز اصلی توی این بازی ها ایجاد ترس نیست، بلکه سعی در ایجاد فضایی پر از دلهره و اضطرابه که هیجان و تعلیق بازی رو بالا ببره. فضاسازی، نورپردازی و صداگذاری توی این بازی ها خیلی اهمیت داره.

شما باید به وسیله استدلال و مقایسه به پیدا کردن سرنخ ها و پاسخ ترسناکترین اسکیپ روم به سوالات بپردازید. در طول انجام بازی شما می توانید سوال بپرسید و معماها را حل کنید. با حل قدم به قدم معماها کم کم مسیر موفقیت در بازی طی می شود و شما به رمز بازی دست پیدا خواهید کرد. کارشناسان، بازی اتاق فرار را خود برگرفته از نوعی بازی های کامپیوتری می دانند؛ بازی هایی که باعث ایجاد یک ایده برای خلق این بازی بوده اند. اما در سال ۲۰۱۹ بیماری کووید ۱۹ در جهان شیوع پیدا کرد و تا سال ۲۰۲۰ تقریبا در تمام دنیا فراگیر شد.

  • در این نوع از بازی، یک دوربین زنده قرار دارد که دقیقاً حضور فیزیکی بازیکنان.
  • حتی جالب است بدانید که اتاق فرار، بازی ای است که در برخی از کشورها، سر از مدارس و حتی شرکت‌ها نیز درآورده است.
  • آمار جهانی سن مخاطبان را از 18 سال تا بالای 45 سال نشان می دهد.
  • بسیاری از بازی های رایانه ای وجود دارند که در آن شما می توانید چیزهای پنهان را پیدا کنید یا معماها را حل کنید.