ابلاغ ۱۵۸ میلیارد تومان پروژه به شهرستان شهرکرد

احمدرضا امینیان گفت: رئیس جمهور در سفر به چهارمحال و بختیاری ۹۹۵ میلیارد تومان اعتبار برای شهرستان شهرکرد اختصاص داده شد.
معاون عمرانی فرمانداری شهرستان شهرکرد افزود: اعتبارات سال ۱۴۰۰ نسبت به سال ۱۳۹۹ با پیگیری استاندار و نماینده مجلس ۱۴۸ درصد رشد داشت و تخصیص اعتبارات در سال ۹۹ نسبت به سال ۱۴۰۰ نیز ۹۰ درصد رشد داشته است.
بیشتر بخوانید
وی بیان داشت: اعتبارات مصوب شده در سال ۱۴۰۰ برابر با ۱۵۷ میلیارد تومان از منابع استانی بود که این مبلغ در ۶ ماهه اول سال ۱۴۰۱ تأمین شده است و تاکنون با پیگیری‌های انجام شده ۱۵۸ میلیارد تومان پروژه به شهرستان ابلاغ شده است.
امینیان توضیح داد: اعتبار پارسال از منابع تملک دارایی، اعتبارات استانی، اعتبارات قانونی استفاده متوازن، اعتبار متوازن ملی، طرح‌های ملی استانی شده و محرومیت‌زدایی ابلاغ شد.
وی ادامه داد: البته اعتبار برخی طرح‌های ملی مانند راه آهن، اتوبان چهار خطه شلمزار_شهرکرد، تقاطع غیرهمسطح هفشجان و کلیه طرح‌هایی که اعتبارات آن‌ها از ماده ۵۶ در حال ابلاغ است در ادارات مختلف راه و شهرسازی و … دنبال و به اعتبارات فوق اضافه می‌شود.
معاون عمرانی فرمانداری شهرستان شهرکرد توضیح داد: اعتبار ۱۵۷ میلیاردی امسال در قالب ۲۴ فصل و یک هزار و ۸۰۰ پروژه در بخش‌های لاران، فرخشهر، مرکزی شهرستان شهرکرد ابلاغ شده است.
منبع: فارس
——–
https://www.yjc.news/fa/news/8291178/ابلاغ-۱۵۸-میلیارد-تومان-پروژه-به-شهرستان-شهرکرد
——-
جدیدترین اخبار 1401 ایران
https://www.yjc.news/fa/news/8291178/ابلاغ-۱۵۸-میلیارد-تومان-پروژه-به-شهرستان-شهرکرد