آموزش اتوکد دو بعدی به صورت تخصصی

کاربردهای بی شمار این نرم افزار، زمینه ساز اشتغال بخش عمده ای از کاربران کامپیوتر بوده و می توان این نرم افزار قدرتمند را به عنوان یک بنگاه اشتغال زایی حرفه ای معرفی کرد. امکاناتی را اضافه می کند تا به شما در پیش نویس، طراحی و مستند سازی سیستم های ساخت و ساز MEP در یک محیط اتوکد کمک کند. البته در منابع مختلف دیگر CAD را به عنوان کلمه اختصاری عبارت Computer Aided Drafting و به معنای ترسیم فنی به کمک نرم افزار نیز معرفی کرده اند. در دوره آموزش اتوکد دو بعدی، فراگیری نحوه استفاده از این نرم افزار قدرتمند به شما آموزش داده می شود تا هر چه سریع تر مسیر صحیحی را برای کسب در آمد انتخاب کرده و به سوی آن حرکت کنید.

این دوره های آموزشی زیر نظر اساتیدی متبحر و با تجربه در زمینه آموزش نرم افزار اتوکد برگزار می اموزش اتوکد شود. این نرم افزار این امکان را به شما میدهد که برای کاربردهای خاص، برنامه نویسی انجام دهید. اساتید آموزش دهنده طراحی اتوکد مجموعه طراح شید؛ از متخصصان و بهترین طراحان اتوکد در ایران به حساب می آیند که با برخورداری از تجارب چندین ساله در این حوزه، بهترین راهکار برای کسب آموزش طراحی اتوکد را در اختیار متقاضیان محترم قرار می دهند. حالا اگه متقاعد شدین که این پک رو تهیه کنید یسری توضیحات تکمیلی هم لازم هست که بدونید.

بصورت خودآموز را به شما معرفی کنیم. بنابراین یادگیری این نرم افزار به صورت حرفه ای و تخصصی یکی از لازمه های پیشرفت معماران، طراحان و مهندسان باشد. نام این نرم افزار نیز برگرفته از نام شرکت سازنده آن است. محتوای این پک فقط آموزش نرم افزار نیست… سایر برنامه های رایانه ای را می توان به نرم افزار طراحی پیوند داد. گروه ­های مشارکتی← پس از تهیه دوره آموزشی، توسط پشتیبان دارک وارد گروه میشین و همراه با اساتید دوره، پشتیبان ­ها و سایر هنرجویان به انجام تمرینات و حل مشکلات خود می ­پردازید. بنابراین در صورتی که قصد دارید از سایر نرمافزارهای طراحی هم استفاده کنید، بهتر است اتوکد را به طور کامل و به صورت عمیق بیاموزید. در این بخش مطالب اولیهی کار با مجموعه ابزار اتوکد الکتریکال را بررسی میکنیم.

در عصر حاضر، استفاده از کامپیوتر در طراحی های معماری محبوبیت ویژه ای دارد. علاوه بر عوض کردن زاویه دید، شما میتوانید با راست کلیک کردن به منویی دسترسی پیدا کنید که امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهد. نکته مهم اینه که تو این دوره، تکنیک های زیادی وجود داره که تو هیچ آموزشی گفته نشده. بلکه تجربیات چند ساله ما در حوزه آموزش و طراحی و اجرای پروژه های مختلفه که می تونه کمک زیادی به رشدکسب و کار شما بکنه. چند مرحله قبل از شروع ترسیم با اتوکد وجود دارند. نرم افزارهای متعددی در زمینه ترسیم نقشه های معماری وجود دارند که هر یک از این نرم افزارها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند.

سلام. پیش نیاز چی رو؟ سلام. دانلودش رایگانه ولی اگر بخواید روی دیسک دریافتش کنید می تونید خریداریش کنید. این دیسک شامل نسخه نهایی نرم افزار Autodesk AutoCAD 2017 به منظور استفاده در آموزش AutoCAD 3D می باشد. آموزش اتوکد تنها مختص توضیح یک ابزار بصورت پیش فرض نیست و شامل کلیه زیرمجموعه های آن در بخش خط فرمان می باشد چرا که اکثر قابلیت های ابزارها در این بخش نهفته است و به نوعی مهجور مانده اند . در این پست می خواهیم ۳ تا از بهترین و جدیدترین بسته های نرم افزاری حاوی دی وی دی و سی دی های آموزش اتوکد بصورت خودآموز را به شما معرفی کنیم. بسیاری از کسانی که در حال تدریس اتوکد هستند از همین سه نرم افزار آموزشی یا دی وی دی ها استفاده کرده اند. هموار کرده. بنابراین لازم به نظر میرسه که تمام مهندسان و طراحان کار با نرم افزار AUTOCAD رو یاد بگیرن و ازش برای پیشبرد امورشون در رشتهی کاری خود به بهترین شکل استفاده کنند.

آخرین نسخه منتشر شده از نرم افزار، نسخهی مربوط به سال ۲۰۲1 هست.AUTOCAD راه رو برای تمام صنایع از قبیل معماری ـ مکانیک ـ برق ـ تجهیزات پزشکی و… با صرف هزینه کم و به صورت فشرده، تنها در ۲ هفته به تمام فرمان های اتوکد مسلط شو! دانش مورد نیاز برای انجام همه این کارها تنها زمانی به دست میآید که شما در برنامه نرم افزاری آموزش ببینید. امروزه تهیه نقشه به صورت دستی فقط جنبه یادگیری و آموزشی دارد و تمامی نقشه های اجرایی با رایانه و عمدتا با این نرم افزار ترسیم میگردند . این نرم افزار یک برنامه وقت گیری میباشد وعملکردها و ویژگیهای زیادی دارد که خاص و دقیق هستند.

در کنار همه این ها می تونید با استفاده از آموزش های اتوکد سه بعدی، پروژه هاتون رو مدلسازی کنید. دارای قابلیت مستندسازی و در واقع تحقق ایده ها و تصورات خلاقانه می باشد. قبلاً AutoCAD WS به عنوان AutoCAD WS به بازار عرضه شده بود و برنامه کاربردی مبتنی بر تلفن همراه و وب است که به کاربران ثبت نام شده امکان مشاهده، ویرایش و به اشتراک گذاری فایل های اتوکد را از طریق دستگاه تلفن همراه و وب با استفاده از مجموعه ویژگی محدود اتوکد و امکان استفاده از فایل های ترسیم شده توسط ابر را می دهد. نقشه های اسکن شده را در یک محیط آشنا اتوکد ویرایش کنید. در ادامه مسیری را برای نصب نرم افزار باید انتخاب کنید تا نرم افزار شما در آن نصب کنید و بر روی install کلیک کنید.

اگر فقط گزینه اول تیک دار شود نیازی به کرک کردن ندارد و کار نصب سریعتر انجام میپذیرد. میتوانید با Drag & Drop کردن ترتیبش را عوض کنید. اگر طرحی دارید که مشابه یکی از طراحیهای قبلی است، میتوانید آن را در یک پروژهی جدید کپی کنید. میتوانید تبهای موردنظرتان را نمایش دهید یا پنهان کنید. حالا تولبار جدیدِ Drafting and Annotation را به مدل 3D تغییر حالت دهید. یادتان باشد پیش از اجرای فرمان Resequence Item Numbers، این تنظیمات را مطابق با نیاز خود تغییر دهید.

آموزش تصویری نرم افزار اتوکد AutoCAD – اتوکد (به انگلیسی: AutoCAD) معروف ترین و قدرتمندترین نرمافزار طراحی مهندسی یا CAD است که برای ترسیم نقشههای مهندسی و صنعتی به کار میرود. و در نهایت در ورژن ۲۰۱۰ نرم افزار اتوکد، این قابلیتها با ویژگیهایی نظیر دستورالعملهای پارامتریک و و امکان استفاده از قابلیت Mesh Modeling به اوج کارآیی و توانایی در طراحی و اجرای پروژه های دو و سه بعدی رسید. با توجه به اهمیت نرمافزار اتوکد در کارهای اجرایی ساختمانی و صنعتی، این کتاب همه مباحث را بر اساس اجرای پروژهها آموزش داده است. در کتاب نحوه انجام تنظیمات برای تبدیل صفحه کاری به ورژن های پایین تر نرم افزار نیز ارائه میگردد. خودتان هم میتوانید برای آپدیت کردن از فرمان Title Block Update استفاده کنید.

میتوانید تبهای موردنظرتان را نمایش دهید یا پنهان کنید.