آشنایی نسل جوان بادفاع مقدس

حجت الاسلام شجاعی خطیب جمعه زرند در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با گرامیداشت هفته دفاع مقدس بر لزوم اشنایی نسل جوان با دستاورد‌های دوران دفاع مقدس تاکید کرد.
خطیب جمعه زرند در ادامه با اشاره به حوادث و اغتشاشات انجام شده در برخی از نقاط کشور گفت: هیچ کس از حادثه تلخی که بر این دختر رخ داد خوشحال نیست و حتی در اولین فرصت رئیس جمهور محترم و سایر مسئولین قوا از این حادثه غمگین ابراز همدردی کردند.
شجاعی افزود: متاسفانه شماری از دشمنان داخلی و خارجی، به واسطه روی دادن این حادثه تلخ در کشور، اقدامات مزبوحانه‌ای را راه انداختند و متاسفانه هتک حرمت به قرآن مسجد  شد.
امام جمعه زرند تصریح کرد: دشمنان داخلی و خارجی به بهانه احقاق حقوق. دفاع از حق و حقوق خانواده وی اقدامات بی شرمانه‌ای را انجام دادند.
او تاکید کرد: دشمنان داخلی و استکبار جهانی همه بدانند که مردم ایران اسلامی تا پای جان از دستاورد‌های ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی دفاع می‌کند و هرگز اجازه کوچکترین مداخله‌ای به دشمنان نخواهد داد.
خطیب جمعه زرند از تلاش ارزشمند نیروی انتظامی در برخورد با مخلان نطم و امنیت قدردانی کرد و گفت: نیرو‌های خدوم نظامی و انتظامی همواره در دفاع از انقلاب اسلامی تا پای جان ایستاده‌اند.
نمازگزاران جمعه زرندی پس از اقامه نمازجمعه با حضور دشمن شکن در راهپیمایی ویژه‌ای ضمن محکوم کردن اقدامات وقیحانه اغتشاشگران در کشور، حمایت همه‌جانبه خود را از نیروی انتظامی در ایجاد و برقراری نظم و امنیت در کشور اعلام کردند.
——–
https://www.yjc.news/fa/news/8245550/آشنایی-نسل-جوان-بادفاع-مقدس
——-
جدیدترین اخبار 1401 ایران